Jobman
Kraków HR / Rekrutacja
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 października 2022. Zobacz aktualne

Konsultant ds. Rekrutacji

Rekrutacja zdalna
Jobman Kraków
20 - 22zł
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku:

OBOWIĄZKI

Konsultant ds. Rekrutacji w Teamie Centralnym Jobman Group w Krakowie

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • redagowanie ogłoszeń,
  • poszukiwanie nowych metod rekrutacyjnych,
  • rekrutacja kandydatów do pracy,
  • analiza i selekcja aplikacji kandydatów,
  • prowadzanie spotkań z kandydatami oraz weryfikacja ich kompetencji.

WYMAGANIA

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • masz wykształcenie minimum średnie (mile widziani studenci, absolwenci kierunku ZZL i pokrewne),
  • jesteś dyspozycyjny/a od poniedziałku do piątku i częściowo w weekendy,
  • posiadasz wysokie zdolności interpersonalne,
  • potrafisz bardzo dobrze zorganizować sobie pracę,
  • jesteś zorientowany/a na wyniki i własny rozwój,
  • potrafisz pracować pod presją czasu,
  • jesteś osobą samodzielną,
  • potrafisz korzystać z komputera (MS Office) i internetu.
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY

  • możliwość rozwoju osobistego i zdobycia cennych doświadczeń zawodowych,
  • możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • umowę zlecenie,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • dynamiczną pracę i ambitne wyzwania zawodowe,
  • pracę w miłej atmosferze,
  • ścieżkę rozwoju zawodowego,
  • konkursy z nagrodami,
  • Kartę Multisport oraz pakiet opieki medycznej.

DODATKOWE INFORMACJE

Aplikacje powinny zawierać klauzulę: 'Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Jobman Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na oferowane stanowisko. Mając na względzie, iż oferta dotyczy wykonywania pracy tymczasowej na rzecz pracodawcy użytkownika, którym jest klient Administratora, rozumiem i akceptuję fakt iż celem przeprowadzenia rekrutacji niezbędnym jest udostępnienie moich danych temu pracodawcy użytkownikowi.'