Concentrix CVG International
Zdalnie Obsługa Klienta / Call Center

Konsultant ds. obsługi klienta z językiem niemieckim - PRACA ZDALNA

Rekrutacja zdalna
Concentrix CVG International Zdalnie
4000 - 8000zł
Praca
Umowa o pracę

Twoje zadania:

  • Profesjonalne wsparcie telefoniczne  w zakresie rozwiązywania problemów klientów biznesowych z Niemiec
  • Rozpoznawanie potrzeb klientów
  • Udział w specjalistycznych szkoleniach
  • Tworzenie sytuacji sprzedażowych

Nasze oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (poziom min. B2)
  • Chęć przyswajania nowej wiedzy
  • Chęć rozwoju

Wszystko czego będziesz potrzebował na stanowisku otrzymasz od nas w pakiecie szkoleń

Nasza oferta dla Ciebie:

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe z systemem premiowym i prowizyjnym
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Szkolenia techniczne i szkolenia kompetencji miękkich
  • Atmosfera sprzyjającą rozwijaniu nowych umiejętności
  • Konkursy z nagrodami dla wszystkich pracowników