Konsultant ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Praca
nie podano
Rekrutacja zdalna
Lublin

Twoje zadania:

  • Profesjonalne wsparcie telefoniczne oraz mailowe w zakresie rozwiązywania problemów klientów biznesowych z Niemiec
  • Rozpoznawanie potrzeb klientów
  • Udział w specjalistycznych szkoleniach
  • W na tym stanowisku nie jest wymagana sprzedaż

Nasze oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (poziom min. B2)
  • Chęć przyswajania nowej wiedzy
  • Chęć rozwoju

Wszystko czego będziesz potrzebował na stanowisku otrzymasz od nas w pakiecie szkoleń

Nasza oferta dla Ciebie:

  • Umowa o pracę
  • o miesiącu (szkolenie) możliwość zmniejszenia etatu do 1/2 lub 3/4
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe z systemem premiowym i prowizyjnym
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Szkolenia techniczne i szkolenia kompetencji miękkich
  • Atmosfera sprzyjającą rozwijaniu nowych umiejętności
  • Konkursy z nagrodami dla wszystkich pracowników

Dodatek relokacyjny