TopTalents
Kraków HR / Rekrutacja
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 grudnia 2021. Zobacz aktualne

Konsultant ds. obsługi klienta z językiem litewskim / łotewskim / estońskim

Rekrutacja zdalna
TopTalents Kraków
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż

Dla naszego klienta, renomowanej instytucji finansowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Konsultanta ds. obsługi klienta z językiem litewskim / łotewskim / estońskim (C1).

Oferta firmy

  • Praca w międzynarodowym środowisku z możliwością codziennego użycia angielskiego;
  • Przyjazna atmosfera pracy;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjny pakiet socjalny;
  • Aktualnie praca zdalna, a po powrocie do biura dogodna lokalizacja w Śródmieściu.

Opis stanowiska

  • Odpowiednie wsparcie merytoryczne oraz techniczne dla klientów banku dotyczące m.in. produktów, oferty, współpracy oraz zgłaszanych problemów;
  • Wspieranie klientów, współpracowników i innych interesariuszy, przede wszystkim w ramach codziennej bankowości związanej z zarządzaniem środkami pieniężnymi;
  • Koordynowanie przychodzących zapytań od klientów i interesariuszy;
  • Rejestrowanie i aktualizowanie elektronicznych informacji o klientach oraz udostępnianie informacji odpowiednim działom i innym interesariuszom;
  • Udział w wewnętrznych projektach i praca nad rozwojem działu, metod działania i pracy współpracowników.

Pożądane doświadczenie zawodowe

  • Znajomość języków obcych: Angielski B2; litewski / łotewski / estoński C1
  • Doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta biznesowego (kontakt telefoniczny oraz mailowy);
  • Mile widziane doświadczenie w sektorze finansowym oraz znajomość bankowości transakcyjnej;
  • Komunikatywność, rzetelność oraz skoncentrowane na zapewnieniu wysokiej jakości obsługi klienta;
  • Elastyczne i pozytywne nastawienie;
  • Umiejętność dobrej komunikacji z klientami / interesariuszami na różnych poziomach organizacyjnych;
  • Umiejętność dobrej organizacji czasu pracy.
  • 1 rok doświadczenia mile widziany