CCIG Group Sp. z o.o.
Zielona Góra Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 listopada 2022. Zobacz aktualne

Konsultant ds obsługi Klienta

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Zielona Góra
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Unique People to Agencja Zatrudnienia o numerze 27584, która prowadzi kompleksowy proces rekrutacji dla Spółki CCDS, wyjątkowej organizacji w branży contact center, tworzonej przez profesjonalistów wyspecjalizowanych w skutecznej wielokanałowej komunikacji biznesu. Stawiamy na elastyczne procesy, nowoczesne technologie i kreatywnych ludzi. Należymy do największej grupy call center w Polsce.

Twoje zadania na projekcie:

  • obsługa połączeń przychodzących, doradztwo i badanie potrzeb w zakresie oferowanych produktów dla Klientów,
  • dosprzedaż produktów zgodna z wymogami Kontrahenta,
  • dbanie o pozytywny wizerunek marki.

Nasze oczekiwania:

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • cierpliwość oraz pozytywne nastawienie do pracy,
  • umiejętność współpracy w grupie,
  • orientacja na zadania i cele.

Mile widziane:

  • status ucznia/studenta.

Oferujemy:

  • długofalową współpracę w największym call center w Polsce,
  • profesjonalny pakiet wdrożeniowy i szkolenia,
  • wparcie trenera i managera,
  • swobodną atmosferę - mówimy do siebie 'na Ty' :)
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie, dzięki którym możesz zarabiać znacznie więcej,
  • pracę, którą możesz wykonywać zdalnie po okresie wdrożeniowym.