CCIG Group Sp. z o.o.
Rzeszów Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 grudnia 2021. Zobacz aktualne

Konsultant ds. korespondencji mailowej

CCIG Group Sp. z o.o. Rzeszów
Nie podano
Praca dodatkowa, Praktyki, Staż

Chcesz połączyć studia i pracę? Zarabiaj już dziś w  CCIG Group :) Czekamy właśnie na Ciebie!

Twoje zadania :

- obsługa korespondencji mailowej zgodnie ze standardami firmy

- odpowiadanie na zapytania dot.faktur, opłat, rozliczeń klientów firmy z branży energetycznej

Nasze oczekiwania :

- pozytywne nastawienie do pracy z ludźmi

- umiejętność podstawowej obsługi komputera

Mile widziane:

- ważny status ucznia/studenta

Oferujemy:

- pracę w biurze w centrum RZESZOWA

- zmianę poranną lub popołudniową - ELASTYCZNY GRAFIK

- WYPŁATĘ dwa razy w miesiącu (podstawa + premia)

- profesjonalny pakiet WDROŻENIOWY

- gwarantowaną STAWKĘ ZA GODZINĘ

- ścieżki rozwoju - stawiamy na rozwój wewnętrzny oraz profesjonalne przygotowanie do pracy

Czekamy na Twoje zgłoszenie :)