Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 marca 2021. Zobacz aktualne

Kierownik Magazynu

FG Energy Zgierz
4000 - 6000zł
Praca
Umowa zlecenie

FG Energy jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, dysponującym wieloletnim doświadczeniem w zakresie zarządzania, organizacji i realizacji projektów na całym świecie. Naszą firmę tworzy zespół wybitnych specjalistów o ponadprzeciętnym potencjale i pasji do podejmowania nowych wyzwań. Praca u nas to uczestnictwo w unikalnych projektach i możliwość sprawdzenia się w zespołach międzynarodowych. To szansa na ciągłe zdobywanie nowych doświadczeń i dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań i technologii. Swoim pracownikom oferuje ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowocześnie zarządzanej firmie.

Wejdź na naszą www i sprawdź z kim współpracujemy ! www.fgenergy.pl

Szukasz nowych możliwości zawodowych w inspirującym środowisku pracy, z bardzo dobrymi perspektywami rozwoju u stabilnego pracodawcy?

Mamy zatem odpowiednią pozycję dla Ciebie w naszej jednostce.

Obecnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

KIEROWNIK MAGAZYNU

Miejsce pracy: Zgierz, woj. Łódzkie

ZADANIA:

  • zarządzanie pracą podległego magazynu,
  • koordynowanie i monitorowanie pracy pracowników administracji logistyki i magazynierów (pośrednio),
  • zapewnienie realizacji działań operacji magazynowych w ramach przyjętego budżetu,
  • stałe monitorowanie i raportowanie wskaźników KPI,
  • kontrola efektywności pracy podległego zespołu,
  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie systemu gospodarki magazynowej,
  • zarządzanie procesami logistycznymi (przyjęcie towarów)
  • optymalizacja kosztów

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w zarządzaniu magazynem,
  • doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem,
  • kompetencje w obszarze planowania i monitorowania produkcji oraz procesów logistycznych
  • Prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie i umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętności analityczne i sprawność w posługiwaniu się MS Excel,
  • uprawnienia na wózek widłowy

OFERUJEMY:

  • Pracę w szybko rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia

Aplikacje proszę kierować za pomocą formularza aplikacyjnego.