Murapol
Łódź Budownictwo / Architektura
Dodaj opinię
Czy to Twoja firma? Przejmij profil
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 sierpnia 2021. Zobacz aktualne

Kierownik Budowy

Murapol Łódź
Nie podano
Praca

Zadania i cele

Opis stanowiska:

  • pełnienie funkcji kierownika budowy
  • wykonanie przedmiarów poszczególnych zakresów prac
  • organizacja i realizacja inwestycji zgodnie z harmonogramem
  • zamawianie materiałów wraz z koordynacją terminów dostaw
  • kontrola jakości realizowanych robót oraz zgodności wykonania z dokumentacją projektową
  • analiza rozwiązań projektowych pod względem możliwych optymalizacji
  • raportowanie przebiegu procesu budowlanego
  • kontrola przestrzegania przepisów BHP

Wymagania

Wymagania:

  • uprawnienie budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi – warunek konieczny
  • doświadczenie min 2 letnie w nadzorowaniu inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych – warunek konieczny
  • umiejętności negocjacyjne
  • znajomość Prawa Budowlanego w praktyce
  • wykształcenie wyższe kierunek budownictwo
  • kreatywność, determinacja w dążeniu do celu, umiejętność organizacji i realizacji zadań w określonym czasie
  • umiejętność wyznaczania priorytetów

Warunki zatrudnienia

Oferujemy:

  • stabilną i ciekawą pracę w jednej z największych firm sektora budownictwa mieszkaniowego
  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego
  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę multisport
  • bardzo dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony Dyrektora i pozostałych Współpracowników