FG Energy
łódzkie Energetyka
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 grudnia 2020. Zobacz aktualne

Kierowca kat. C

FG Energy łódzkie
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

FG Energy jest nową spółką fotowoltaiczną, wchodzącą na rynek w Polsce. Poszukujemy osoby, która jest zdecydowana stworzyć z nami prężnie funkcjonującą, nowoczesną organizację oraz uczestniczyć w rozwoju bardzo ciekawego start - upa, który ma realne szanse stać się jednym z liderów polskiego rynku PV.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowca kategorii C

Wymogi:

- prawo jazdy kategorii C

- mile widziane doświadczenie w zawodzie

- gotowość do pracy

- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

Zadania:

- praca na terenie województwa łódzkiego, 5 dni w tygodniu

- przewóz i wyładunek towaru

- dbanie o bezpieczeństwo przewożonego towaru

Oferujemy:

- stabilną pracę w rozwijającej się firmie

- przejrzysty system wynagrodzeń

- terminowe wypłaty wynagrodzenia

Prosimy o zawarcie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji"