Target PRO
Łódź Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 stycznia 2020. Zobacz aktualne

Kierowca kat. B - praca dodatkowa, niepełny etat

Target PRO Łódź
Nie podano
Praca
Umowa zlecenie

Od lat cieszymy się zaufaniem najbardziej rozpoznawalnych, światowych marek. Tworzymy i zarządzamy strukturami sprzedaży takich firm jak: Unilever, Żywiec Zdrój, Danone, KraftHeinz, Algida, Wawel, mBank, Monnari.

Nie czekaj – dołącz do naszej drużyny i już dziś zainwestuj w rozwój swoich kompetencji.

Aktualnie w ramach rozwoju struktur centralnych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowca (kat. B)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie działu floty w logistyce samochodów Przedstawicieli Handlowych.

Obowiązki:

• Dostarczanie i odbiór samochodów do i od Przedstawicieli Handlowych na terenie całego kraju,

• Odbiór aut od dealera,

• Transport samochodów od i do serwisów, na myjnie oraz stację paliw,

• Wsparcie działu floty w codziennych obowiązkach.

Oczekujemy:

• Czynnego prawa jazdy kat. B oraz co najmniej dwuletniego doświadczenie w prowadzeniu pojazdów kategorii B,

• Dyspozycyjności od poniedziałku do piątku i gotowości do wyjazdów na terenie całego kraju,

• Dobrej znajomości programu Excel

• Wysokiej kultury osobistej,

• Operatywności,

• Niekaralności.

Oferujemy:

• Umowę zlecenie,

• Elastyczne godziny pracy,

• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dziale floty,

• Miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole.

Prosimy o dołączenie w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych oświadczenia o treści „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez TARGET PRO sp. z o.o. sp.k dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, które wykraczają poza katalog danych, jakich Pracodawca może żądać na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy i innych właściwych przepisów prawa w celu zatrudnienia”

Jeżeli chce Pan/i abyśmy Pana/i dane osobowe zachowali także na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji prosimy o dołączenie w przesyłanych dokumentach oświadczenia o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TARGET PRO sp. z o.o. sp.k moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Ma Pan/i możliwość odwołania udzielonej zgody w każdym czasie, ale wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgoda może być wycofana poprzez wysłanie e-maila na adres rekrutacja[małpa]targetpro.pl

O zasadach na jakich TARGET PRO sp. z o.o. sp.k przetwarzać będzie Twoje dane osobowe informujemy w: [Zasady przetwarzania danych osobowych] pod linkiem: www.targetpro.pl/pub/KLAUZULA_INFORMACYJNA_W_PRZYPADKU_ZBIERANIA_DANYCH_OD_KANDYDATA.pdf. Wysyłając dokumenty aplikacyjne oświadczasz zapoznanie z nimi.