DISKUS Polska
Wieliczka Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 marca 2020. Zobacz aktualne

Key Account Manager

DISKUS Polska Wieliczka
4000 - 4500zł
Praca
Umowa o pracę

Firma DISKUS Polska poszukuje kandydata na stanowisko Key Account Manager

Opis Stanowiska

  • Rozpoznawanie potrzeb i przygotowywanie ofert handlowych dla klientów,
  • Współpraca i budowanie relacji z klientami,
  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji,
  • Realizowanie planów sprzedaży,
  • Stałe podnoszenie poziomu wiedzy w ramach oferowanych rozwiązań,
  • Bliska współpraca z pracownikami działu technicznego oraz naukowego laboratorium w zakresie trendów rynkowych,
  • Współpraca z Polskimi i Zagranicznymi Partnerami firmy (obecnie Spółka sprzedaje swoje rozwiązania do ponad 30 krajów na świecie),
  • Bieżące raportowanie w CRM.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem,
  • Aktywność w pozyskiwaniu nowych klientów,
  • Rozwinięte umiejętności negocjacyjne,
  • Dobra znajomość języka angielskiego - w mowie i piśmie,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Wysokie kompetencje interpersonalne,
  • Samodzielność i kreatywność w działaniu,
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • Wysokie premie, uzależnione od osiąganych wyników,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Zdobywanie doświadczeń i doskonalenie swoich umiejętności,
  • Pracę w młodym, pozytywnym zespole,
  • Brak sztywnej hierarchii.