Alior Bank
Warszawa Bankowość
Dodaj opinię
Czy to Twoja firma? Przejmij profil
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 stycznia 2021. Zobacz aktualne

Junior UX Designer

Alior Bank Warszawa
Nie podano
Praca

Twoje zadania:

  • realizacja prostszych zadań designerskich
  • wspieranie pracy innych designerów
  • wspieranie niektórych prac w procesie projektowania innowacji i badań UX

  • Wymagania

    Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie i/lub wykształcenie z zakresu design
  • pasja dla design, dobra znajomość zasad digital design
  • obsługa programów: Adobe XD, Axure, Figma (Photoshop - mile widziane)
  • Prosimy o załączenie do aplikacji swojego portfolio

    Oferujemy

    Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dołączenie do tworzonego zespołu i grę w pierwszej lidze pod względem projektowania usług finansowych
  • pracę w interdyscyplinarnym zespole ze specjalistami Open Banking, FinTech, Blockchain, UX Research i Service Design, od których można się wiele nauczyć
  • pracę w środowisku macOS
  • dofinansowanie do benefitów (m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, sekcje sportowe)
  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia