Junior UX Designer

Praca
nie podano
Warszawa

Twoje zadania:

  • realizacja prostszych zadań designerskich
  • wspieranie pracy innych designerów
  • wspieranie niektórych prac w procesie projektowania innowacji i badań UX

  • Wymagania

    Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie i/lub wykształcenie z zakresu design
  • pasja dla design, dobra znajomość zasad digital design
  • obsługa programów: Adobe XD, Axure, Figma (Photoshop - mile widziane)
  • Prosimy o załączenie do aplikacji swojego portfolio

    Oferujemy

    Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dołączenie do tworzonego zespołu i grę w pierwszej lidze pod względem projektowania usług finansowych
  • pracę w interdyscyplinarnym zespole ze specjalistami Open Banking, FinTech, Blockchain, UX Research i Service Design, od których można się wiele nauczyć
  • pracę w środowisku macOS
  • dofinansowanie do benefitów (m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, sekcje sportowe)
  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia

  • Aplikuj teraz