Wakacje.pl S.A.
Gdańsk Turystyka
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 września 2022. Zobacz aktualne

Junior Test Automation Engineer

Rekrutacja zdalna
Wakacje.pl S.A. Gdańsk
Nie podano
Praca
Umowa B2B, umowa o pracę, umowa zlecenie

Twój zakres obowiązków:

  • przygotowanie scenariuszy testów automatycznych (Cucumber, Gherkin);
  • implementowanie i utrzymywanie testów automatycznych (Web,Api);
  • opracowywanie, uruchamianie i pielęgnacja skryptów testowych;
  • analiza wyników i raportowanie prac;
  • budowa, rozwój oraz utrzymywanie środowiska automatyzacji testów funkcjonalnych;
  • raportowanie błędów.

Nasze Wymagania:

  • znajomość podstaw programowania obiektowego;
  • podstawowa znajomość jednego z języków programowania: Java, C#;
  • podstawowa znajomość HTML, CSS;
  • znajomość praktyk testowania;
  • zaangażowanie w rozwijaniu własnych umiejętności;
  • predyspozycje analityczne oraz zdolności komunikacyjne;
  • dobra organizacja pracy oraz pozytywne nastawienie;
  • samodzielność.

Mile widziane:

  • znajomość JIRA, GIT;
  • certyfikat ISTQB;
  • znajomość frameworków testowych: Junit, Cucumber;
  • doświadczenie w testowaniu reaktywnych aplikacji webowych.

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie do wyboru: umowy o pracę bądź B2B;
  • szansę na rozwój i realizację celów zawodowych w dynamicznie rozwijającej się firmie z ludźmi pełnymi pasji;
  • pakiet benefitów (pakiet medyczny, konkursy wewnętrzne, spotkania integracyjne, programy zniżkowe);
  • bony świąteczne, podarunki okolicznościowe (z okazji ważnych wydarzeń w Twoim życiu - ślubu, narodzin dziecka);
  • swobodny dress code;
  • wiele ciekawych inicjatyw, które są dla nas na porządku dziennym!