CCIG Group Sp. z o.o.
Wrocław Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 sierpnia 2021. Zobacz aktualne

Junior Software Test Engineer

CCIG Group Sp. z o.o. Wrocław
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa B2B

Mok Yok IT to zespół specjalistów IT, którzy z pasją tworzą nieszablonowe rozwiązania technologiczne, dostosowane dla potrzeb i do obsługi kontrahentów. Do naszego zespołu, w samym centrum wrocławskiego rynku, poszukujemy osoby na stanowisko: Junior Software Test Engineer.

Twoje zadania:

  • testowanie oprogramowania stworzonego przez zespół developerski
  • przeprowadzanie testów regresji
  • współpraca z developerami
  • raportowanie błędów
  • projektowanie scenariuszy testowych
  • praca z wymaganiami klienta
  • tworzenie skryptów testowych

Nasze oczekiwania:

  • umiejętność analitycznego myślenia
  • spostrzegawczość i dociekliwość
  • podstawowa znajomość MySql
  • znajomość standardów kodowania PSR-2

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z: Jmeter, PHPUnit
  • znajomość podstaw programowania
  • umiejętność automatyzacji testów w wybranej technologii
  • znajomość narzędzi: SonarQube oraz Qualys
  • Certyfikat ISTQB

Oferujemy:

  • pracę z ambitnymi ludźmi pełnymi pasji
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzinowym
  • pakiet socjalny
  • uczestniczenie w realizacji innowacyjnych projektów
  • realizację swoich pasji i pomysłów
  • biuro centralne we Wrocławiu