Britenet
Białystok IT

Junior Salesforce Developer - program szkoleniowy

Rekrutacja zdalna
Britenet Białystok
Nie podano

Zastanawiasz się nad związaniem swojej przyszłości z branżą IT? Brakuje Ci doświadczenia i nie wiesz od jakiej technologii rozpocząć swoją przygodę z programowaniem? Postaw na Salesforce i dołącz do drużyny „Force Academy”, a Britenet wyszkoli Cię od podstaw! Językiem stosowanym przy technologii Salesforce jest Apex – dzięki prostocie tego języka, osoby dotychczas programujące w innych językach obiektowych nie mają problemu z przejściem na Salesforce.

Obowiązki:

  • Uczestniczenie w szkoleniu Salesforce;
  • Rozwój i certyfikacja swoich umiejętności,
  • Współpraca z zespołem projektowym;
  • Tworzenie, modyfikacja oraz optymalizacja systemu.

Wymagania:

  • Umiejętność programowania w języku Java, C# lub C++;
  • Doświadczenie w pracy z SQL i relacyjnymi bazami danych;
  • Znajomość podstaw: JavaScript, CSS/HTML;
  • Dyspozycyjność 40 h/tydzień;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2.

Mile widziane: rozwinięte myślenie analityczne, zaangażowanie i motywacja do rozwoju oraz nauki nowych rzeczy, umiejętność pracy w zespole.

Nie wymagamy znajomości powyższej platformy, gdyż zapewniamy szkolenie od podstaw z zakresu technologii Salesforce w naszych siedzibach pod okiem specjalisty SFDC. Pierwszy dzień szkolenia jest jednocześnie pierwszym dniem pracy, zatem 100% płatny:) Finansujemy również certyfikację oraz szereg benefitów m. in. prywatna opieka medyczna, karta multisport czy dofinansowanie nauki języka angielskiego.