Futurum Technology
Kraków Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 września 2019. Zobacz aktualne

Junior Sale Specialist

Futurum Technology Kraków
Nie podano
Praca
Umowa B2B, umowa zlecenie

W Futurum Technology jesteśmy odpowiedzialni za pomaganie startupom w realizacji zadań. Oznacza to, że jesteśmy dumni z rozwijania się przy użyciu najlepszych technologii w prawdziwych projektach. Dołączysz do nas być członkiem szybkiego środowiska pracy.

Naszą misją jest pomaganie ludziom i firmom na całym świecie w rozwijaniu i ulepszaniu rozwiązań informatycznych. Mamy indywidualne podejście do każdego klienta i jego potrzeb.

Opis stanowiska

  • Planowanie, sprzedażoraz nadzorowanie międzynarodowych projektów związanych z Body Leasingiem;
  • Telefoniczne pozyskiwanie Klienta zagranicznego;
  • Przygotowywanie bazy Klientów zagranicznych;
  • Budowanie, komunikacja i utrzymywanie relacji z Klientamiz całego świata;
  • Przygotowywanie dokumentów i opieka nad ich obiegiem;
  • Współpraca z Teamem HR.

Oferujemy:

  • Praca minimalnie na półetatu, możliwe podjęcie całego etatu;
  • Elastyczne godziny pracy do ustalenia;
  • Pracę z najlepszymi na świecie specjalistami przy międzynarodowych projektach;
  • Pracę w biurze w centrum Krakowa;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia (umowa zlecenie lub B2B);
  • Swobodną atmosferę w pracy;
  • Pracę w najlepszym Teamie na świecie!

Kwalifikacje

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze sprzedaży IT;
  • Bardzo dobry poziom języka angielskiego na poziomie B2/C1, umożliwiający swobodną komunikacją (warunek konieczny);
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość niemieckiego;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Umiejętność pracy w zmiennej dynamice i pod presją czasu;
  • Efektywne zarządzanie własnym czasem i dobra organizacja pracy.

Dodatkowe informacje

Skontaktuj się z nami, by porozmawiać o swoich oczekiwaniach!