Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 grudnia 2019. Zobacz aktualne

Junior Project Manager

Crafton Poznań
4123 - 6685zł
Praca
Umowa o pracę

Agencja Crafton.pl to zespół pasjonatów technologii internetowych pracujący dla największych marek z całego świata. Obecnie szukamy osoby na stanowisko: Junior Project Manager.

Crafton to:

- Wolność - Elastyczne godziny pracy i samodzielność przy wykonywaniu zadań pozwolą Ci wyznaczyć nasz wspólny kierunek rozwoju.

- Zarabiaj na tym co kochasz - Nagradzamy zaangażowanie i pracowitość, dlatego Twoje zarobki będą adekwatne do efektów które osiągasz.

- Rozwijaj się - Każdy kolejny projekt dla naszych dużych, międzynarodowych klientów to spore wyzwanie. Dzięki nim będziesz mógł zdobyć nowe umiejętności i ciągle rozwijać się.

- Pracuj z najlepszymi - Podobno jesteś tak dobry jak 5 osób, z którymi pracujesz. Crafton to gwarancja działania w gronie najlepszych, którzy zawsze służą wsparciem i pomocą.

Tak będą wyglądać Twoje zadania:

  • Planowanie i zarządzanie projektami
  • Kontakt z polskimi i zagranicznymi klientami
  • Koordynowanie pracy zespołu
  • Szkolenia i prezentacje dla klientów

Oczekujemy od Ciebie:

  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Zapału i pasji
  • Chęci do nauki i rozwoju
  • Pracowitości i dbałości o detale
  • Znajomości trendów w web designie i marketingu internetowym
  • Umiejętności przygotowywania prezentacji

W zamian oferujemy Tobie:

  • Możliwość pracy w jednej z najlepszych agencji na rynku
  • Świetną atmosferę w zespole pasjonatów
  • Coroczne wyjazdy integracyjne za granicę
  • Wspólne imprezy, eventy i weekendowe wypady na piwo
  • Elastyczny czas pracy
  • Samodzielność i niezależność w wykonywaniu zadań

Więcej:https://crafton.pl/kariera/

Jeśli czujesz, że potrzebujemy właśnie Ciebie to nie wysyłaj nam swojego CV – zamiast tego opowiedz nam swoją historię. Wystarczą nam informację o Twojej poprzedniej pracy, kilka zdań dlaczego chcesz właśnie u nas pracować i info o minimalnych wymaganiach finansowych.