Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 kwietnia 2021. Zobacz aktualne

Junior Project Manager

Akanza Lublin
Nie podano
Praca

Zakres obowiązków

  • zbieranie i analiza wymagań biznesowych
  • dbanie o terminową i prawidłową realizację zadań oraz jakość ich wykonania
  • kontrola i dokumentowanie działań na każdym etapie projektu
  • współpraca oraz komunikacja z zespołem mająca na celu zapewnienie najwyższej jakości rozwiązań

Wymagania

  • student, preferowane kierunki: matematyka, fizyka, informatyka, ekonomia, zarządzanie
  • zdolności analityczne
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • pracę w zgranym zespole
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • pracę przy wymagających projektach łączących różny zakres technologii
  • doświadczenie w międzynarodowych projektach
  • możliwość rozwoju
  • szkolenia
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania