Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 czerwca 2022. Zobacz aktualne

Junior Office Administrator

Rekrutacja zdalna
Intiaro Warszawa
4000zł +
Praca, Praktyki, Staż
Umowa B2B, umowa zlecenie

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa gości
  • Dystrybucja poczty, współpraca z firmami kurierskimi
  • Nadzór nad korespondencją i prawidłowym obiegiem dokumentów i informacji
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi i administracją budynku
  • Wspieranie pracowników w sprawach organizacyjnych
  • Sporządzanie zamówień na potrzeby biura (zamawianie materiałów biurowych i spożywczych)
  • Organizacja lokalnych integracji biurowych
  • Obsługa zarządzania dostępem, utrzymywanie bazy danych z informacjami o kartach

Nasze wymagania

  • Znajomość obsługi komputera (w tym pakietu MS Office, zwłaszcza Excel)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywania kontaktów, dokładność
  • Doskonała organizacja pracy
  • Biegła znajomość języka angielskiego oraz języka polskiego

To oferujemy

  • Umowę zlecenie lub B2B
  • Znakomitą lokalizację biura, okolice ronda Daszyńskiego
  • Niezbędne szkolenia
  • Przyjazną atmosferę opartą na stałej współpracy i dzieleniu się wiedzą
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów takich jak Medicover czy karta Multisport na preferencyjnych warunkach

Intiaro sp z o.o.

Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenia w branży IT? Jeśli dobrze posługujesz się komputerem i interesujesz się nowymi technologiami lub grafiką 2D/3D dołącz do naszego zespołu!

Intiaro jest firmą technologiczną specjalizującą się w rozwoju i utrzymaniu narzędzi do wizualizacji produktów w środowisku AR. Większość naszych klientów to producenci i retailerzy mebli operujący na rynku amerykańskim, tacy jak np. Lexington, Century, Norwalk czy Ethan Allen. Szczycimy się tym, że przy zachowaniu dobrych parametrów wizualnych jesteśmy w stanie wizualizować wysoce konfigurowalne produkty.

Poszukujemy samodzielnych, dokładnych i sumiennych osób, które nie boją się nowych wyzwań - nie musisz mieć doświadczenia.