Neo-Vinci
Warszawa Marketing / Reklama
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 lutego 2022. Zobacz aktualne

Junior New Business Manager

Rekrutacja zdalna
Zdalnie w czasie COVID
Neo-Vinci Warszawa
Nie podano
Praca, Praca dodatkowa
Umowa B2B, umowa zlecenie

Jesteśmy agencją marketingu farmaceutycznego, ukierunkowaną na działania digital. Tworzymy innowacyjne rozwiązania i skuteczne kampanie, wspierające naszych klientów w stawaniu się liderami w swojej dziedzinie. W gronie naszych klientów znajdują się m.in. firmy farmaceutyczne takie jak: Baxter, Bausch Health, Janssen-Cilag, Aurovitas, Pierre Fabre, Bayer, Angelini, Glenmark, Stada, Gedeon Richter. Tworząc nasze rozwiązania, współpracujemy w zakresie merytorycznym z jednostkami naukowymi, uniwersytetami i instytutami. Stawiamy na rozwój systemów cyfrowych, służących obsłudze badań klinicznych.

Znasz się na obsłudze klienta biznesowego w zakresie sprzedaży, tworzenia i wdrażania projektów digital?

Branża farmaceutyczna jest Ci bliska?

Nie boisz się odpowiedzialności i dobrze czujesz się w dynamicznym środowisku?

Jeśli tak – czytasz ogłoszenie idealne dla Ciebie!

Twój zakres obowiązków

  • Identyfikacja i proaktywne pozyskiwanie nowych klientów.
  • Sprzedaż produktów i usług oferowanych przez agencję, przy wsparciu zespołu firmy.
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami firmy.
  • Poszerzanie możliwości biznesowych u bieżących klientów.
  • Przygotowywanie ofert i kosztorysów ofertowych, praca z P&L.
  • Współpraca przy kreowaniu nowych rozwiązań i usług dla branży.
  • Stałe analizowanie rynku, konkurencji i poszukiwanie nowych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • Rozwinięte kompetencje i predyspozycje sprzedażowe.
  • Umiejętność i doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów.
  • Łatwość w nawiązywaniu relacji i kontaktu z klientem.
  • Nastawienie biznesowe, umiejętność oceny rentowności projektu.
  • Znajomość trendów w sprzedaży i marketingu.
  • Znajomość rynku farmaceutycznego/medycznego będzie dodatkowym atutem.
  • Systematyczność w działaniu i proaktywne nastawienie do zadań.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.
  • Doświadczenie w sprzedaży.
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office - Excel, Power Point, Word.
  • Mile widziane “lekkie pióro” - umiejętność redagowania treści sprzedażowych i marketingowych.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od Twoich kompetencji i doświadczenia.
  • Możliwość współpracy z najbardziej rozpoznawalnymi markami branż medycznej i farmaceutycznej.
  • Wspierający zespół, dzielący się wiedzą i świetna atmosfera pracy.
  • Realny wpływu na kierunek rozwoju firmy, tworzenie nowych usług i rozwiązań.
  • LUX MED, owocowe czwartki 🙂