EUROLOOP
Zabierzów Badania i rozwój
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 czerwca 2021. Zobacz aktualne

Junior Mechanical Design Engineer

EUROLOOP Zabierzów
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Obecnie do naszego Zespołu poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy na stanowisku:

Wybrany kandydat będzie współpracować z zespołem w Krakowie/Zabierzowie nad projektowaniem wysoko-wydajnych stacji ładowania prądem stałym do elektrycznych samochodów osobowych.

Obowiązki:

  • Projektowanie 3D oraz przygotowanie rysunków technicznych mechanicznych części ładowarki;
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej oraz implementacja BOM dla procesu produkcji;
  • Zamawianie materiałów oraz gotowych produktów dla realizowanych projektów;
  • Wsparcie działań innych pracowników technicznych;
  • Kontrola jakości produkowanych i gotowych wyrobów;
  • Czynny nadzór nad budową maszyn;
  • Czynne wsparcie project managerów w wykonywaniu ich obowiązków;
  • Praca w laboratorium nad budową stacji ładowania pojazdów EV;
  • Obsługa elektronarzędzi;

Wymagane doświadczenie zawodowe:

  • Wykształcenie techniczne lub wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn, mechatronika lub pokrewne);
  • Znajomość programów CAD (np. Onshape, SolidWorks, Catia V5);
  • Znajomość zasad wymiarowania i analiz tolerancji;
  • Ogólna wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn;

Mile widziane:

  • Znajomość GD&T;
  • Znajomość Slack, Confluence;
  • Znajomość pakietu Google Suite oraz MS Office;
  • Doświadczenie na stanowisku inżynierskim np. konstruktora;
  • Doświadczenie w pracy z konstrukcjami stalowymi, profilami aluminiowymi oraz elementami z blachy;
  • Uprawnienia SEP 1kV;

Inne wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego technicznego umożliwiająca pracę w międzynarodowym zespole;
  • Łatwość nawiązywania kontaktów;
  • Silna motywacja, determinacja, umiejętność organizacji czasu pracy;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na elastycznych zasadach (umowa zlecenie) w pełnym, bądź ograniczonym wymiarze czasowym;
  • Pracę w dynamicznej, ambitnej i szybko rozwijającej się spółce technologicznej, wraz z międzynarodowym zespołem z renomowanych ośrodków naukowo-badawczych, np. CERN;
  • Możliwość aktywnego udziału w budowaniu Firmy;
  • Udział w procesie rozwoju produktu od koncepcji do certyfikacji;
  • Pracę w szybko rozwijającym się sektorze elektromobilności o dużym potencjale rynkowym;