Talent Place
Radom Human Resources / Zasoby ludzkie
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 kwietnia 2021. Zobacz aktualne

Junior Key Account Manager

Rekrutacja zdalna
Talent Place Radom
Nie podano
Praca
Umowa B2B

Dla naszego Klienta, firmy oferującej kompleksową usługę przygotowania, finansowania, realizacji oraz obsługi serwisowej inwestycji w obszarze oświetlenia LED - LED-As-A-Service, instalacji fotowoltaicznych PV-As-A-Service oraz Cogen-As-A-Service, poszukujemy kandydatów na stanowisko Junior Key Account Managera.

Lokalizacja - zdalnie (biura w Warszawie, Szczecinie, Sopocie)

Firmę tworzą specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w branży oświetleniowej, energetyce odnawialnej i nowych technologiach. Razem zapewniają niezbędne know-how w zakresie doboru, wdrożenia i obsługi nowoczesnych systemów oświetleniowych i fotowoltaicznych.

Opis stanowiska

  • aktywne realizowanie projektów sprzedażowych usługi PV as a Service dla klienta biznesowego - duże instalacje PV;
  • odpowiedzialność za budowanie relacji z klientami spółki;
  • codzienny kontakt z klientem z sektora B2B - baza klientów dostępna wewnątrz organizacji oraz samodzielne dywersyfikowanie portfela kontaktów;
  • prowadzenie negocjacji handlowych z klientami na różnych szczeblach w strukturze firmy,
  • gotowość do nabycia kompetencji w prowadzeniu procesu sprzedażowego od początku do końca - od zaprezentowania oferty, uczestniczenia w przygotowaniu projektu, a następnie zamknięciu sprzedaży.

Wymagania

  • 2-letnie doświadczenie w obsłudze klienta, na plus będzie doświadczenie we współpracy z klientem biznesowym (średnie i duże firmy)
  • mile widziani studenci 4,5-roku studiów
  • bardzo dobre kompetencje w obszarze komunikacji, budowania relacji biznesowych, kultury osobistej, otwartości i chęci do nauki nowych zadań
  • umiejętność pozyskiwania projektów, docierania do klientów przy użyciu różnych dostępnych metod
  • skuteczne komunikowanie się z członkami zespołu,
  • systematyczność prowadzenia działań sprzedażowych w CRM oraz sprawne posługiwanie się oprogramowaniem wspierającym sprzedaż,
  • umiejętność aktywnego prowadzenia projektów od początku do końca: od pozyskania klienta do podpisania umowy,

Oferujemy

  • pracę w ciekawej i szybko rozwijającej się branży energii odnawialnej;
  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa B2B;
  • bardzo dobre warunki finansowe z motywującym system prowizyjnym
  • samochód z kartą paliwową;
  • pracę w przyjaznej atmosferze, w organizacji nastawionej na otwartą komunikację;
  • wsparcie na etapie wdrożenia;

Ta oferta jest dla Ciebie interesująca? Wypełnij formularz w naszym systemie i dołącz CV, a my odezwiemy się do Ciebie w ciągu kilku dni i przeprowadzimy rozmowę rekrutacyjną. Będziemy też z Tobą przez cały proces rekrutacji i pomożemy Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej w firmie.

Pamiętaj, będziemy rozpatrywać tylko osoby, które zaaplikują przez system.