Omnipack
Nadarzyn Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 grudnia 2022. Zobacz aktualne

Junior IT Support Specialist

Omnipack Nadarzyn
Nie podano
Praca
Umowa o pracę, umowa zlecenie

Opis stanowiska:

Aktualnie do Omnipack szukamy Junior IT Support Specialist, który dołączy do zespołu wsparcia IT. W Omnipack będziesz odpowiedzialny między innymi za analizę i realizację bieżących problemów i zleceń naszych pracowników, dbanie o poprawne działanie Infrastruktury IT, konfiguracją stanowisk pracy (oprogramowanie, uprawnienia, dane) oraz za realizację zadań rozwojowych IT.

Obowiązki:

  • Rozwiązywanie bieżących zgłoszeń użytkowników biurowych i magazynowych (incydenty/zlecenia) dotyczących sprzętu oraz oprogramowania
  • Zapewnienie wsparcia lokalnego w oddziale w Nadarzynie
  • Współpraca z drugą linią wsparcia w zakresie realizacji zgłoszeń
  • Zarządzanie kontami i uprawnieniami użytkowników
  • Szkolenie i onboarding użytkowników
  • Dbanie o poprawne działanie Infrastruktury IT (komputerów, sieci oraz urządzeń peryferyjnych)
  • Udział w planowaniu oraz realizacji zadań rozwojowych IT
  • Utrzymywanie dokumentacji IT (IT Support/Infrastruktura IT)

Wymagania:

  • Znajomość systemów Windows, MacOS oraz Linux (instalacja, rozwiązywanie problemów)
  • Podstawowa znajomość systemu Windows Server (Active Directory, RDS)
  • Podstawowa znajomość zagadnień sieciowych (TCP/IP, DNS, DHCP)
  • Znajomość podstawowych praktyk dotyczących bezpieczeństwa teleinformatycznego
  • Umiejętność diagnostyki oraz naprawy komputerów
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną oraz swobodną komunikację (B1/B2)
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym
  • Gotowość do sporadycznej pracy w lokalizacji: Warszawa
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • Samodzielność, komunikatywność oraz wysoka kultura osobista

Mile widziane:

  • Doświadczenie w rozwiązywaniu problemów z drukarkami etykiet oraz terminalami mobilnymi Zebra
  • Doświadczenie w pracy na systemie JIRA Service Management

Oferta:

  • Dofinansowanie do nauki języków obcych - w szkole językowej Berlitz, gdzie możesz podjąć naukę języka angielskiego i niemieckiego.
  • Spotkania integracyjne - działowe oraz firmowe, raz w miesiącu spotykamy się wszyscy!
  • Możliwość pracy zdalnej 1 dzień w tygodniu z wygodnej, domowej kanapy
  • Twoje zdrowie jest dla nas ważne, u nas możesz liczyć na prywatną opiekę medyczną Enel-Med oraz kartę Multisport.
  • Elastyczna forma zatrudnienia (UoP, B2B, Umowa Zlecenia)
  • Najważniejsze i najcenniejsze, co możemy Ci zaproponować, to nasi LUDZIE. Konkretni, odważni, różnorodni. Jesteśmy zespołem stworzonym z wielu ekspertów, którzy mają przekonanie, że razem możemy zbudować jedną z najlepszych firm z branży logistycznej.