Faurecia Automotive Polska S.A.
Grójec Motoryzacja
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 listopada 2020. Zobacz aktualne

Junior HR Specialist in HQ – program stażowy

Faurecia Automotive Polska S.A. Grójec
3000 - 3500zł
Praktyki, Staż
Umowa o pracę

Faurecia jest międzynarodową firmą produkującą części do samochodów wielu światowych marek. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji elementów wyposażenia samochodowego w czterech kluczowych dziedzinach: fotelach samochodowych, technologiach kontroli emisji spalin, wnętrzach samochodowych, rozwiązaniach IT. Działamy w 37 krajach tworząc ponad 100 tysięcy miejsc pracy w 300 zakładach produkcyjnych i 35 ośrodkach badawczo-rozwojowych na świecie.

Wychodząc naprzeciw wyzwaniom technologicznego jutra staramy się tworzyć inteligentne rozwiązania w zakresie nowoczesnej mobilności, komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy. Pomóż nam tworzyć przyszłość!

Miejsce pracy: Grójec

Jesteś dynamiczna/-y i masz jasny pomysł na siebie? Szukasz pracy, które pozwoli Ci nauczyć się praktycznych umiejętności i będzie mocną pozycją w twoim CV? Organizacji dającej duże możliwości rozwoju i z którą możesz związać się na długo? Inspirującego przełożonego oraz przyjaznego zespołu?

Jeśli tak, to czekamy na Ciebie!

Opis stanowiska:

  • wsparcie pracowników w zakresie kwestii kadrowych
  • efektywna komunikacja z osobami na różnych szczeblach organizacji, w tym z senior managementem
  • planowanie i zarządzanie komunikacją kluczowych informacji dotyczących pracowników w danym parametrze
  • wsparcie działu w bieżących zadaniach: w administracji kadrowo-płacowej, projektach HR
  • przygotowywanie raportów HR

Od Kandydatów oczekujemy:

  • statusu studenta
  • pasji w pracy z ludźmi
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną codzienną komunikację (pracujemy w międzynarodowym środowisku)
  • biegłej obsługi komputera – szczególnie sprawnej obsługi MS Office (Excel) i programów do prezentacji multimedialnych
  • podstawowej wiedzy na temat prawa pracy
  • gotowości do podjęcia zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy (8 h)
  • otwartości na zmiany i chęci podejmowania nowych wyzwań
  • komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole
  • postawy I can!

Oferujemy:

  • systemy premiowe
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • opieka medyczna Luxmed
  • karta sportowa Multisport
  • stołówka pracownicza
  • dojazd do pracy
  • ubezpieczenie grupowe
  • Pracowniczy Program Emerytalny (PPE)
  • świadczenia świąteczne
  • nagrody jubileuszowe
  • Home Office i elastyczne godziny pracy
  • inne benefity z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych