CCIG Group Sp. z o.o.
Katowice Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 marca 2023. Zobacz aktualne

Junior HR Specialist

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Katowice
Nie podano
Praca
Umowa zlecenie

Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 27584 prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych dla wszystkich spółek CCIG Group.

Obecnie do naszego zespołu w Katowicach poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska konsultanckie,
  • realizacja komunikacji rekrutacyjnej na rynku lokalnym, w tym ścisła współpraca z działem marketingu,
  • współpraca z lokalnymi dostawcami i instytucjami w zakresie realizacji działań rekrutacyjnych,
  • ścisła współpraca z Biznesem w lokalizacji,
  • udział w sesjach AC w procesie wyboru kadry ponadkonsultanckiej,
  • budowanie pozytywnego wizerunku marki na rynku lokalnym.

Zadania:

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnych lub pokrewnych stanowiskach w Dziale HR lub w Agencji pracy tymczasowej.

Oferujemy:

  • długoterminową współpracę
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wsparcie przełożonego i pełne wdrożenie w obowiązki,
  • dodatkowe szkolenia w trakcie pracy,
  • możliwość skorzystania z benefitów takich jak: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, owoce, karta rabatowa i ubezpieczenie grupowe,
  • przyjazna atmosfera :)