Green Cell
Kraków Internet / e-Commerce
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 stycznia 2022. Zobacz aktualne

Junior Fullstack Developer

Green Cell Kraków
Nie podano
Praca

Green Cell - dostarczamy Świeżą Energię!

Każdego dnia dbamy, żeby Twoje urządzenia mobilne były pełne świeżej energii. Projektujemy elektronikę użytkową kierowani potrzebami Klientów. Z naszych produktów korzystają Klienci na całym świecie. Jesteśmy czołową firmą na rynku magazynowania energii. W CSG S.A. poprzez nasze marki: Green Cell, Świat Baterii, Battery Empire i RDY, napędzamy rewolucję w elektromobilności.

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie wg Financial Times (FT1000).

Czym będziesz się zajmować?
  • rozwijaniem naszych platform E-commerce
  • integrowaniem systemu z zewnętrznymi serwisami
  • utrzymywaniem bieżących projektów
  • optymalizacją istniejących rozwiązań
  • reagowaniem na zaistniałe incydenty
  • rozwojem własnych umiejętności ;)
Aplikuj jeśli:
  • masz za sobą pierwsze doświadczenie (lub prywatne projekty) w pracy z PHP
  • dobrze znasz PHP oraz OOP ,
  • znajomość JavaScript (jQuery, Ajax), Bootstrap
  • dobrze znasz bazy danych MySQL
  • Twoja znajomość j. angielskiego pozwala na swobodną pracę z dokumentacją techniczną

Dostaniesz dodatkowe punkty za:

  • znajomość wzorców projektowych i standardów PSR
  • doświadczenie w integracjach z zewnętrznymi API (REST/SOAP)
  • znajomość platform e-commerce (mile widziane PrestaShop)
Przygotowaliśmy dla Ciebie:
  • umowę o pracę lub umowę zlecenie - jak wolisz,
  • wynagrodzenie na poziomie 3500 - 4500 zł brutto.
  • wyzwania, ciekawe zadania, szeroki wachlarz technologii,
  • możliwość udziału w zaawansowanych technologicznie projektach i szansę szybkiego, wykazania swoich umiejętności,
  • przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy,
  • prywatną opiekę medyczną, MultiSport, ubezpieczenie na życie (dofinansowanie).

Podobne oferty

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
Polityka cookies | Polityka prywatności | Zamknij