Green Cell
Kraków Internet / e-Commerce
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 kwietnia 2019. Zobacz aktualne

Junior Frontend Developer (e-commerce)

Green Cell Kraków
4200 - 7800zł
Praca
Umowa o pracę

Opis firmy

Kilka słów o nas:

Ułatwiamy mobilność w zdigitalizowanym świecie. Dajemy Drugie Życie urządzeniom i dzięki temu nasze produkty przyczyniają się do zmniejszania ilości elektroodpadów.

Wraz z rozwojem chcemy brać coraz większy udział w digitalizacji naszego życia i uczestniczyć w rewolucji w magazynowaniu energii i nadchodzącej elektromobilności.

Tworzymy urządzenia związane z magazynowaniem energii, takie jak baterie do laptopów, power banki, zasilacze UPS, czy ładowarki USB.

Obecnie poszukujemy osób, które wzmocnią nasz Zespół IT!

Opis stanowiska

Będziesz odpowiedzialny za:

  • tworzenie nowych sklepów,
  • tworzenie i rozwój rozwiązań e-commerce w naszych sklepach internetowych,
  • bieżące utrzymanie serwisów marki,
  • rozwój platformy B2B, pomoc w integracjach zewnętrznych firm.

Kwalifikacje

Szukamy osoby, która:

  • posiada minimum roczne doświadczenie w programowaniu PHP (preferowana wersja 7.2);
  • zna Presta Shop lub inne oprogramowanie sklepów
  • dobrze zna relacyjne bazy danych (MySQL);
  • ma praktyczną znajomość systemu kontroli wersji (GIT);

Poza tym jeżeli:

  • znasz HTML 5 , CSS 3, Javascript, Jquery, Ajax,
  • znasz Bootstrap. ver. min. 3,
  • korzystasz z JIRA,
  • miałeś już okazję pracować w metodologii zwinnej Scrum;
  • wiesz o co chodzi w praktykach e-commerce,

nie wahaj się aplikować! :)

Dodatkowe informacje

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kompetencji (3000-5500 netto);
  • Umowę o pracę, umowę zlecenie lub B2B jeżeli tak wolisz;
  • Kartę MultiSport;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego;
  • Prywatną opiekę medyczną - dofinansowanie;
  • Nieformalna atmosferę pracy w młodym zespole;
  • Super-nowoczesne biuro przy ul. Kalwaryjskiej 33, w którym praca jest również przyjemnością!

Do zobaczenia,

Dział HR