Green Cell
Kraków Internet / e-Commerce
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 listopada 2020. Zobacz aktualne

Junior Frontend Developer

Green Cell Kraków
Nie podano
Praca
Rozwijaj z nami świat zrównoważonej energii

Każdego dnia dbamy, żeby Twoje urządzenia mobilne były pełne świeżej energii. Projektujemy elektronikę użytkową kierowani potrzebami klientów. Co druga bateria do laptopa kupiona w Polsce pochodzi od nas. Z naszych produktów korzystają klienci na całym świecie. Jesteśmy liderem na rynku magazynowania energii. W CSG S.A. poprzez nasze marki: Green Cell, Świat Baterii, Battery Empire i RDY, napędzamy rewolucję w elektromobilności.

 

 

Poszukujemy osób, które będą razem z nami współtworzyły tę ciągle trwającą mobilną rewolucję i rozwijały markę Green Cell. 

 

 

Czym będziesz się zajmować?:

 

  • tworzeniem nowych sklepów,
  • tworzeniem i rozwojem rozwiązań e-commerce w naszych sklepach internetowych,
  • bieżącym utrzymaniem serwisów marki,
  • rozwojem platformy B2B i pomocą w integracjach zewnętrznych firm

 

Kim jesteś?:

 

  • znasz HTML 5, CSS 3, Javascript, Jquery, Ajax,
  • znasz Bootstrap ver. min. 3,
  • korzystasz z JIRA,
  • posiadasz wcześniejsze doświadczenie w pracy z metodologią Scrum,
  • wiesz, o co chodzi w praktykach e-commerce

 

Dodatkowo:

 

  • miałeś styczność z PHP (preferowana wersja 7.2)
  • znasz Presta Shop lub inne oprogramowanie sklepów,
  • dobrze znasz relacyjne bazy danych (MySQL)
  • masz praktyczną znajomość systemu kontroli wersji (GIT)

 

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

 

  • umowę o pracę lub B2B,
  • wyzwania, ciekawe zadania, szeroki wachlarz technologii,
  • możliwość udziału w zaawansowanych technologicznie projektach i szansę szybkiego wykazania swoich umiejętności,
  • przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy,
  • prywatną opiekę medyczną, MultiSport, ubezpieczenie na życie (dofinansowanie).

 

Dołącz do nas!

Podobne oferty

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
Polityka cookies | Polityka prywatności | Zamknij