Junior Financial Analyst

Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 września 2019. Sprawdź aktualne oferty.
Praca
Warszawa
nie podano

Zakres obowiązków osoby:

·      przygotowywanie i analiza plików dotyczących danych księgowych

·      procesowanie danych finansowych

·      księgowanie zgodnie z przekazanymi instrukcjami

·      analiza danych z różnych systemów finansowych pod kątem ich zgodności oraz identyfikowanie różnic

·      prace administracyjne m.in dotyczące archiwizacji danych

·      udział w innych procesach raportowych

·      procesowanie danych w Excelu do form umożliwiających ich efektywną analizę

·      przygotowywanie podsumowań danych w formacie finansowo- księgowym

·      ewidencja faktur zakupu i sprzedaży w systemach FK

·      uzgadnianie kont bilansowych

·      ewidencja poleceń księgowania

·      udział w raportowaniu do NBP

·      udział w raportowaniu do GUS

Oczekiwania względem kandydatów:

·      0,5-2 lata doświadczenia

·      dobra znajomość programu Excel

·      zdolności analityczne

·      średnia znajomość zasad rachunkowości (niekonieczne doświadczenie w księgowaniu dokumentów)

·      znajomość VBA (opcjonalnie)

·      znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym obsługę programów, czytaniu instrukcji w języku angielskim.

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz