Solidexpert
Kraków Inżynieria
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 sierpnia 2022. Zobacz aktualne

Junior Developer ERP

Solidexpert Kraków
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa o pracę

Chcesz zdobyć ciekawe doświadczanie i czujesz w sobie potencjał DEVELOPERA ERP? Nie zastanawiaj się długo tylko APLIKUJ!

Jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem SOLIDWORKS, CAMWorks i Microsoft działającym na rynku od 2002 roku. SOLIDEXPERT to 5 oddziałów zlokalizowanych w Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Białymstoku i Rzeszowie, 5 Centrów Szkoleniowych, 1 oddział produkcyjny CNC, ponad 18 autorskich rozwiązań, bogate portfolio Klientów, setki zrealizowanych projektów, szkoleń i wdrożeń, tysiące sprzedanych licencji i ponad 100 specjalistów. Cenimy w pracy wzajemną pomoc i życzliwość otrzymywaną od kolegów i koleżanek!

Zadania:

  • Aktywny udział w realizacji projektów wdrożeniowych systemów klasy ERP
  • Wsparcie w tworzeniu dostosowanych funkcjonalności systemu ERP
  • Uczestnictwo w konsultacjach technicznych z zakresu wdrażanych rozwiązań
  • Praca w filozofii Agile w młodym zespole

Oczekiwania:

  • Ogólną znajomość działania systemów ERP i zachodzących w nich procesów biznesowych
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Umiejętność pracy w zespole rozproszonym
  • Znajomość w dobrym stopniu co najmniej jednego z obiektowych języków programowania
  • Podstawowa wiedza z zakresu systemu kontroli wersji GIT
  • Analityczne myślenie, kreatywność oraz pomysłowość
  • Doświadczenie w programowaniu, atutem będzie znajomość programowania aplikacji typu ERP
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość bazy danych MSSQL, usług chmurowych Microsoft Azure lub Microsoft Azure DevOps
  • Dobrą znajomość języka angielskiego
  • Dokładność, pewność siebie, dobrą organizację czasu pracy oraz zaangażowanie w realizowane projekty

Czekamy na Ciebie:)