Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 czerwca 2019. Zobacz aktualne

Junior CLOUD Developer dla systemów CAD/CAM

Compdata Kraków
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Charakterystyka projektu i zakres obowiązków:

Projekt ma na celu wspieranie produkcji firm działających w branży metalowej poprzez dostarczenie rozwiązań opartych na chmurze. Główne zadanie to gromadzenie danych z maszyn do obróbki blach w czasie rzeczywistym, przetwarzanie ich w chmurze oraz udostępnianie klientowi końcowemu. Kluczowym aspektem projektu jest wykorzystanie najnowocześniejszych technologii w celu stworzenia rozwiązania dostarczającego znaczną wartość dodaną dla klienta - w tym algorytmów specyficznych dla AI, które operując na gromadzonych danych wyodrębniają KPI lub inną istotną wartość w celu zapewnienia klientowi uproszczonego widoku zebranych danych. Projekt składa się głównie z aplikacji w chmurze napisanej w kilku językach (głównie Python, Ruby (Rails) i NodeJS) i hostowanej jako mikroserwisy w infrastrukturze dostawcy chmury. Osoba przewidziana na stanowisko odpowiedzialna będzie za: zarządzanie przepływem aplikacji oraz sprawdzanie poprawności danych, projektowanie logiki biznesowej, implementowanie nowych funkcjonalności, tworzenie i utrzymywanie mikroserwisów.

Wymagania:

- absolwenci studiów inżynierskich i/lub magisterskich (preferowane kierunki: informatyka, elektronika, mechanika, robotyka, automatyka lub kierunki pokrewne)

- solidne podstawy programowania obiektowego,

- znajomość relacyjnych baz danych,

- znajomość technologii WEB,

- znajomość Big Data oraz AI (dodatkowy atut)

- podstawowa znajomość MVC (preferowany framework Ruby on Rails)

- podstawowa znajomość HTML + SCSS/CSS

- Python

- NodeJS

- unit tests

- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

- samodzielną i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- stabilny system wynagradzania

- narzędzia pracy wspierające wykonywanie powierzonych zadań

- możliwość rozwoju zawodowego w strukturze firmy oraz stałego podnoszenia własnych kwalifikacji

- program szkoleń wewnętrznych

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- komfortowe biuro w Krakowie w atrakcyjnej lokalizacji

- owocowy wtorek i pyszną kawę :)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: praca@compdata.eu podając w temacie odpowiednie stanowisko na które aplikują