Crowe
Warszawa Księgowość / Audyt / Podatki
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 stycznia 2022. Zobacz aktualne

Junior Audit Consultant

Crowe Warszawa
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa o pracę

Opis stanowiska:

  • Bieżące wsparcie pracy działu audytu
  • Pomoc przy realizacji prowadzonych projektów
  • Wspieranie zespołów w przeprowadzaniu analiz i badań rynku
  • Przygotowywanie raportów; opracowywanie prezentacji
  • Pomoc przy prawidłowym dekretowaniu dokumentów do systemu

Wymagania:

  • Motywacja do nauki i pracy w obszarze audytu
  • Zdolność analitycznego i logicznego myślenia
  • Umiejętność wyciągania wniosków
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole, łatwość komunikowania się, sumienność i zaangażowanie
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Chęć dalszego rozwoju w audycie
  • Gotowość odbywania podróży służbowych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w międzynarodowej kancelarii audytorskiej
  • Przejrzystą ścieżkę kariery zawodowej
  • Pracę w ambitnym, nastawionym na współpracę zespole
  • Rodzinną atmosferę pracy :)
  • Możliwość odbycia aplikacji na biegłego rewidenta
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, kartę sportową
  • Kursy językowe
  • Elastyczny czas pracy