Wilhelmsen
Szczecin Żegluga
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 lutego 2022. Zobacz aktualne

Junior AP Accountant

Wilhelmsen Szczecin
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa o pracę

Wilhelmsen Business Service Center (WBSC) wchodzi w skład holdingu Wilhelmsen, który od ponad 160 lat jest światowym dostawcą usług i produktów dla branży morskiej. Jako część globalnej korporacji zapewniamy wsparcie procesów biznesowych dla całej organizacji i prawidłowe funkcjonowanie systemów informatycznych w zakresie przechowywanych w nich danych. Obecnie WBSC w Szczecinie zatrudnia ponad 170 osób i cały czas poszerza swoją działalność o kolejne obszary zarówno biznesowe jak i geograficzne.

Twoje codzienne zadania:

  • Księgowanie faktur zakupowych od dostawców wewnętrznych i zewnętrznych
  • Kodowanie i koordynowanie zatwierdzania faktur
  • Ścisła współpraca z pracownikami działu finansów z całego świata
  • Udział w raportowaniu związanym z zamknięciem miesiąca
  • Możliwość udziału w projektach i usprawnieniach zwiaznych ze standaryzacją i automatyzają procesów księgowych

Nasze wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)
  • Mile widziane wykształcenie związane z ekonomią, finansami lub pokrewne
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność i nastawienie na pracę zespołową, proaktywność  oraz chęć rozwoju w obszarze finansów
  • Znajomość Excela będzie dodatkowym aututem

To oferujemy:

  • Poczucie stabilności zapewnione przez konkurencyje wynagrodzenie oraz możliwość stałego
  • zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Ubezpieczenie na życie i zdrowie pracownika finansowane przez pracodawcę
  • Pełne wdrożenie do pracy (Twoi koledzy i koleżanki zadbają o to, abyś czuł się pewnie i komfortowowykonując swoje codzienne zadania)
  • Kulturę work life balance oraz akcje wspierające wellbeing – ważny jest dla nas Twój komfort
  • Udział w szkoleniach zarówno z kompetencji miękkich jak i specjalistycznych, który wspomoże Twój rozwój zarówno osobisty jak i zawodowy

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna (pakiet Premium)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Znaczący dodatek wakacyjny “Wczasy pod gruszą”
  • Karty przedpłacone na Święta
  • Kurs angielskiego w formie online
  • Nieograniczony dostęp do platformy e-learning na LinkedIn
  • Program poleceń pracowników
  • Owoce i warzywa w biurze