Metro Services
Szczecin Finanse / Ekonomia
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 września 2021. Zobacz aktualne

Junior Accountant

Rekrutacja zdalna
Metro Services Szczecin
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa o pracę

METRO SERVICES należy do organizacji typu Global Business Services (GBS), które zapewniają scentralizowaną, specjalistyczną obsługę wybranych procesów operacyjnych. Ze swojej siedziby w Szczecinie prowadzimy procesy finansowo-księgowe dla podmiotów METRO, czyli sklepów METRO/Makro Cash&Carry zlokalizowanych głównie w Europie.

Jako organizacja zapewniamy naszym pracownikom wiele możliwości rozwoju, a jako część grupy METRO jesteśmy stabilnym pracodawcą w niestabilnych czasach.

Jeśli cenisz sobie swobodę w pracy, a marynarka i obcasy to nie do końca twój outfit, METRO SERVICES to idealne miejsce dla Ciebie. To u nas wykorzystasz języki obce, poznasz ludzi z całego świata i samodzielnie wybierzesz kierunek rozwoju!

Zatrudniamy ponad 350 pasjonatów i specjalistów w obszarze księgowości, mówimy w 20 językach, obsługujemy 25 krajów i stale się rozwijamy, dlatego niedawno otworzyliśmy drugie biuro w centrum Szczecina.

Dołącz do nas i pracuj z najlepszymi!

Aktualnie do naszych zespołów księgowych poszukujemy osób na stanowisko: Junior Accountant

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej korporacji, która ciągle się rozrasta,
  • szansę poszerzania wiedzy i doświadczenia w różnych obszarach księgowości,
  • obszerny pakiet profesjonalnych szkoleń (z zakresu księgowości, oprogramowania - SAP, kompetencji miękkich oraz nauki języków obcych),
  • prywatną opiekę medyczną oraz grupowe ubezpieczenie, także dla członków rodziny,
  • świadczenia pieniężne w ramach ZFŚS, czyli wczasy pod gruszą i dodatek na Święta,
  • dofinansowaną kartę sportową,
  • miesięczny dodatek do pensji za znajomość dodatkowego języka,
  • integracje zespołowe oraz firmowe po godzinach,
  • pakiet relokacyjny dla osób gotowych przeprowadzić się do Szczecina.

Twoje zadania:

  • odpowiedzialność za wykonywanie podstawowych zadań w ramach danego obszaru księgowego,
  • dbałość o skuteczność, dokładność i terminowość wykonywanej pracy,
  • współpraca z międzynarodowym klientem wewnętrznym,
  • zaangażowanie w szybki proces uczenia się i adaptacji,
  • wsparcie innych osób z zespołu w ich codziennej pracy,
  • możliwy udział w wyjazdach biznesowych.

Twój profil startowy:

  • wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane kierunkowe),
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • samodyscyplina i zdolność do pracy pod presją czasu,
  • mile widziane doświadczenie związane z księgowością (praktyka, staż, itp.).