LeanSourcer
Kraków HR / Rekrutacja
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 stycznia 2021. Zobacz aktualne

Java Data Mining Specialist

Rekrutacja zdalna
LeanSourcer Kraków
8000 - 11000zł
Praca
Umowa B2B, umowa o pracę

Opis firmy

Nasz klient to startup z korzeniami w Dubaju posiadający ponad 30 własnych kuchni w kilku krajach świata - z apetytem na znacznie więcej.

Cała firma to prawie 1000 osób (głównie personelu kuchennego) ale oprogramowanie powstaje za sprawą 40 osobowego, krakowskiego zespołu. Dzięki niemu restauratorzy z dowolnego miejsca na świecie mogą rozbudować zasięg swojego biznesu o dowolnie wybrane miejsce na globie. Pandemia ma wielki wpływ na przyspieszenie technologicznej rewolucji w obszarze Food-Tech. To luka, którą zamierza wypełnić nasz klient.

Opis stanowiska

  • Tworzenie skryptów do automatycznego pozyskiwania danych z publicznych źródeł (strony www, aplikacje, bazy danych)
  • Tworzenie dopasowanych wyrażen regularnych - regexp, xpath
  • Przetwarzanie danych i umieszczenie ich w okeślonych lokalizacjach (bazy danych, webserwisy, data lake, message brokers)
  • Tworzenie mechanizmów autoryzacyjnych
  • Tworzenie skryptów automatyzujących procesy - wykonujących określone operace np. na stronie www

Kwalifikacje

  • Poszukujemy osób na wczesnym etapie kariery (1-3 lata doświadczenia) pragnących się rozwijać w kierunku Javy a także BigData i Machine Learning.
  • Rozpoczniesz pracę w zespole mocno seniorskim z dużym potencjałem rozwoju swoich umiejętności.
  • Zebrane przez Ciebie dane wykorzystamy do zaawansowanego przetwarzania opartego m.in o Sztuczną Inteligencję.

Jak pracujemy?

  • W niewielkich zespołach scrumowych - Product Owner i QA na miejscu
  • Robimy Code Review i jesteśmy praktykami Clean Code
  • Stosujemy Continous Integration
  • Piszemy Unit Testy

Co dla Ciebie?

  • Praca zdalna (choć lubimy pracować z biura)
  • Rozbudowany stack technologiczny
  • Brak legacy
  • Owoce i przekąski w biurze
  • Lekcje języka angielskiego
  • 26 dni wolnych w roku
  • możliwość odwiedzenia naszych lokalizacji, tymczasowa praca z Dubaju
  • Wewnętrzne tech - talk'i
  • UoP lub B2B