Green Cell
Skawina Internet / e-Commerce
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 października 2020. Zobacz aktualne

Inżynier wsparcia R&D (elektronik)

Green Cell Skawina
Nie podano
Praca
Rozwijaj z nami świat zrównoważonej energii.

Każdego dnia dbamy, żeby Twoje urządzenia mobilne były pełne świeżej energii. Projektujemy elektronikę użytkową kierowani potrzebami klientów. Co druga bateria do laptopa kupiona w Polsce pochodzi od nas. Z naszych produktów korzystają klienci na całym świecie. Jesteśmy liderem na rynku magazynowania energii. W CSG S.A. poprzez nasze marki: Green Cell, Świat Baterii, Battery Empire i RDY, napędzamy rewolucję w elektromobilności.

 

Do zespołu pasjonatów elektroniki poszukujemy specjalisty, który razem z nami będzie rozwijał świat elektroniki użytkowej.

 

Czym będziesz się zajmować?:

 

  • serwisem i naprawą urządzeń elektronicznych,
  • diagnozowaniem, testami urządzeń elektronicznych, kontrolą jakości,
  • prowadzeniem dokumentacji z przeprowadzonych czynności,
  • kontaktem z klientem w zakresie pomocy technicznej,

 

Od Ciebie oczekujemy:

 

  • wykształcenia technicznego (średnie lub w trakcie studiów): elektronika, elektrotechnika lub automatyka,
  • umiejętności diagnostycznych oraz przeprowadzenia napraw,
  • dobrej, praktycznej znajomości elektroniki analogowej i cyfrowej,
  • umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • uprawnień SEP do 1kV,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

 

Oferujemy:

 

  • umowę o pracę lub umowa zlecenie
  • wyzwania, ciekawe zadania, szeroki wachlarz technologii,
  • możliwość udziału w zaawansowanych technologicznie projektach i szansę szybkiego wykazania swoich umiejętności
  • przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy,
  • prywatną opiekę medyczną, MultiSport, ubezpieczenie na życie (dofinansowanie).

 

Nie wahaj się - dołącz do nas! :)

Podobne oferty

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
Polityka cookies | Polityka prywatności | Zamknij