Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 czerwca 2020. Zobacz aktualne

Inżynier Systemowy DevOps - Business Support Systems

Comarch Kraków
Nie podano
Praca
Umowa B2B, umowa o pracę, umowa zlecenie

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak działa XaaS? Jak buduje się platformy do działania maszyn wirtualnych? Jak powstają środowiska i procesy na podstawie których rozwijane są projekty informatyczne?

A może już masz doświadczenie w tych obszarach i chciałbyś spróbować swoich sił w pracy dla branży telekomunikacyjnej?

Jesteśmy zespołem pracującym na styku infrastruktury oraz R&D, pomiędzy wymaganiami a ich realizacją. To tutaj, z racji łączenia wielu dziedzin, od HW, przez OSy oraz zrozumienie wymagań biznesowych aż do przygotowania procesów CI/CD, powstają, docierają się i dojrzewają idee z obszaru DevOps.

PROFIL PRACOWNIKA

  • Absolwent lub student kierunków informatycznych bądź pokrewnych
  • Osoba ceniąca możliwość rozwoju i doskonalenia nabytych w trakcie studiów umiejętności (zapewniamy wsparcie podczas zdobywania niezbędnych umiejętności na pierwszym etapie pracy)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Gotowość do podejmowania wyzwań i poszerzania swojej wiedzy
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań problemów
  • Znajomość:
  • systemu operacyjnego Linux (praca w konsoli)
  • podstaw relacyjnych baz danych oraz języka SQL (Oracle, PostgreSQL)
  • Mile widziana znajomość zagadnień:
  • z wirtualizacji (docker, kubernetes)
  • zagadnień CI/CD (Gitlab, Nexus, Bamboo/Jenkins)

TWOJE ZADANIA

  • Udział w procesie powstawania oprogramowania
  • Współpraca przy instalacji środowisk developerskich i klienckich
  • Uczestnictwo przy tworzeniu procesów CI/CD
  • Instalacje oraz wymiana urządzeń w serwerowni
  • Współpraca z przedstawicielami klienta przy ustalaniu stosu narzędziowego
  • Monitorowanie istniejącej infrastruktury

DLA CIEBIE

  • Szeroki zakres zadań, od pracy w serwerowni przez czysto techniczne tematy związane z wirtualizacją i automatyzacją instalacji aż po uczestnictwo w zespołach projektowych i kontakt z klientem.
  • Duże możliwość rozwoju, zarówno wewnątrz zespołu (szkolenia wewnętrzne) jak i dedykowane szkolenia z wybranych obszarów związanych z naszym profilem obowiązków w centrum szkoleniowym.
  • Praca w bardzo ciekawym obszarze telekomunikacji w zespole z szerokim wachlarzem zadań
  • Możliwość wyjazdów do klientów zagranicznych w ramach realizacji projektów
  • Praca przy systemach wspierających korowy biznes operatorów telekomunikacyjnych
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna, z basenem i siłownią, stołówka
  • Karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin, a także wejściówki na lodowisko