Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 lutego 2023. Zobacz aktualne

Inżynier Robót Elektrycznych

Rekrutacja zdalna
FBSERWIS Gdańsk
Nie podano
Praca, Praktyki
Umowa o pracę, umowa zlecenie

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Koordynacja robót oraz nadzór nad realizacją kontraktów związanych z elektroenergetyką na terenie Portu w Gdańsku
  • Planowanie i nadzór nad pracą brygady elektromonterów
  • Uzgadnianie z właściwymi podmiotami dokumentacji projektowej oraz jej przygotowanie
  • Nadzorowanie i koordynowanie pracy podwykonawców
  • Bieżąca współpraca z Klientem na każdym etapie realizacji projektu w celu zapewnienia najwyższych standardów realizowanych działań
  • Prowadzenie dokumentacji z wykonanych prac
  • Czynne uczestnictwo w odbiorach wykonywanych prac na rzecz Klienta
  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Projektu w zakresie realizowanych zadań

Sprawdź, czy to Ciebie szukamy?

  • Wykształcenie wyższe techniczne zdobyte na kierunkach takich jak elektrotechnika, energetyka i pokrewne; mile widziani również studenci ostatnich lat studiów
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na kontraktach budowlanych lub utrzymaniowych w branży elektrycznej/energetycznej
  • Doświadczenie zarówno w terenie przy nadzorowaniu prac, jak i przy rozliczaniu robót
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Praktyczna znajomość obsługi AutoCad
  • Uprawnienia SEP GR 1 E i D do 1 kV - mile widziane również inne uprawnienia
  • Samodzielność i terminowość w realizacji zadań oraz dobra organizacja pracy
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B

SPRAWDŹ, CZY MAMY WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ?

  • Umowa o pracę od pierwszego dnia
  • Współpraca z Zespołem, który zawsze służy radą i pomocą, więc nauczymy Cię tego czego nie potrafisz
  • Opieka medyczna z możliwością rozszerzenia o opiekę stomatologiczną
  • 50% dofinansowania do karty sportowej
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Kurs języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego w formie online dla Pracownika oraz jednej osoby towarzyszącej
  • Konkursy dla Pracowników i ich dzieci z atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi oraz finansowymi
  • Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień na nasz koszt - lubimy inwestować w rozwój naszych pracowników
  • Profesjonalne i atestowane narzędzia pracy
  • Bezpieczne i przyjazne środowisko pracy
  • Program rekomendacji pracowników
  • Możliwość awansu w strukturach firmy