Green Cell
Skawina Internet / e-Commerce
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 lipca 2022. Zobacz aktualne

Inżynier Kontroli Jakości (elektronika)

Green Cell Skawina
Nie podano
Praca
Rozwijaj z nami świat zrównoważonej energii.

Jesteśmy wiodącą firmą na rynku magazynowania energii i jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie. Naszą filozofią jest umożliwienie użytkownikom obsługi komputerów, smartfonów, samochodów i innej elektroniki bez żadnych zakłóceń. Jesteśmy polską marką z laboratorium badawczo-rozwojowym w Krakowie, gdzie nasi inżynierowie skupiają się na nowych sposobach dostarczania świeżej energii na całym świecie. Cenimy również prostotę, zaufanie i pracę zespołową; nie znajdziesz tutaj zwykłych struktur.

Do zespołu pasjonatów elektroniki poszukujemy specjalisty, który razem z nami będzie rozwijał świat elektroniki użytkowej.

Czym będziesz się zajmować?:

  • testowaniem i diagnostyką urządzeń elektronicznych z oferty marki
  • kontrolą jakości zamawianych i zwróconych w drodze reklamacji urządzeń
  • prowadzeniem dokumentacji z przeprowadzonych czynności serwisowych
  • kontaktem z biurem obsługi klienta w zakresie pomocy technicznej
  • serwisem i naprawą urządzeń elektronicznych
  • obsługą narzędzi diagnostycznych
  • sporadycznym kontaktem z dostawcami i obsługą zapytań dotyczących niezgodności parametrów zakupionych urządzeń
  • raportowaniem wniosków z przeprowadzonych testów

Od Ciebie oczekujemy:

  • wykształcenia technicznego (średnie lub wyższe): elektronika, elektrotechnika lub automatyka
  • umiejętności diagnostycznych oraz przeprowadzenia napraw
  • dobrej, praktycznej znajomości elektroniki analogowej i cyfrowej
  • umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • uprawnień SEP do 1kV
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub umowa zlecenie
  • wyzwania, ciekawe zadania, szeroki wachlarz technologii,
  • możliwość udziału w zaawansowanych technologicznie projektach i szansę szybkiego wykazania swoich umiejętności
  • przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy
  • zniżki pracownicze na nasze produkty
  • prywatną opiekę medyczną, MultiSport, ubezpieczenie na życie (dofinansowanie).

Nie wahaj się - dołącz do nas! :)