DISKUS Polska
Wieliczka Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 lutego 2020. Zobacz aktualne

Inżynier IT - Storage

DISKUS Polska Wieliczka
5000 - 6000zł
Praca
Umowa o pracę

DISKUS Polska w ostatnim czasie uruchomiła jedno z najnowocześniejszych na świecie Laboratoriów związanych z niszczeniem elektronicznych nośników danych, poszerzając tym samym działalność pionu Security o produkcję oraz zaawansowane R&D.

Obecnie, wraz z rozwojem działu Storage (oraz produktów firmy actidata- których jesteśmy wyłącznym Dystrybutorem na rynkach CEE) poszukujemy kandydata na stanowisko Inżynier IT - Storage.

Oczekiwania

  • Wykształcenie techniczne: elektronika, informatyka lub pokrewne,
  • Znajomość rozwiązań taśmowych, macierzy dyskowych, serwerów, wirtualizacji (m.in. Dell EMC, Huawei, NetApp, PureStorage, IBM),
  • Znajomość Vmware (potwierdzona certyfikatami będzie dodatkowym atutem),
  • Znajomość RedHat, CentOS i/lub Windows Serwer będzie dodatkowym atutem,
  • Wiedza teoretyczna lub doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży IT,
  • Chęć zdobywania wiedzy i doświadczeń z zakresu innowacyjnych rozwiązań IT,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista,
  • Zdolność analitycznego myślenia.

Zakres Obowiązków

  • Utrzymanie, administracja i konfiguracja wewnętrznych systemów IT spółki,
  • Przygotowywanie szkoleniowych i doświadczalnych środowisk IT,
  • Prowadzenie szkoleń,
  • Zdobywanie poświadczonej certyfikatami wiedzy, w zakresie systemów oferowanych przez Spółkę (macierze hybrydowe, macierze ALL-FLASH, NAS, serwery, rozwiązania taśmowe),
  • Bieżąca realizacja kontraktów wdrożeniowych oraz serwisowych,
  • Wsparcie działów handlowych w zakresie doboru rozwiązań storage.

Dlaczego warto z nami pracować

  • Oferujemy możliwość rozwoju zawodowego w zakresie nowoczesnych technologii,
  • Możliwość rozwoju umiejętności i zdobycia cennych doświadczeń zawodowych,
  • Praca w młodym zespole dynamicznie rozwijającej się firmy w branży IT,
  • Zapewniamy stałe atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie zależne od osiąganych wyników.