ENCO Sp. z o.o.
Warszawa Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 grudnia 2021. Zobacz aktualne

Inżynier Elektryk

Rekrutacja zdalna
ENCO Sp. z o.o. Warszawa
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Firma ENCO Sp. z o.o., działająca na rynku od 1989r., realizująca szereg ciekawych projektów w zakresie szeroko pojętej elektroenergetyki w tym: modernizacje istniejących urządzeń rozdzielczych, budowę nowych przyłączy, wdrażanie technologii SMART GRID w sieciach elektroenergetycznych, zatrudni pracownika  na stanowisko:

Inżynier elektryk

Miejsce pracy: Warszawa

Wymiar pracy: pełen etat

Główne zadania:

  • Analiza zapytań ofertowych klientów, dobór odpowiednich rozwiązań, uszczegółowienie zakresu oferty z klientem.
  • Przygotowanie oferty techniczno – handlowej wraz z rysunkami ofertowymi i opisem technicznym.
  • Koordynacja terminowej realizacji zamówień.
  • Sporządzanie rysunków I specyfikacji technicznych, kompletowanie dokumentacji powykonwaczej.
  • Przygotowanie projektów adaptacyjnych w zakresie stacji transformatorowych I urządzeń rozdzielni SN I nn.

Do aplikowania zachęcamy osoby spełniające następujące warunki:

  •  Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek elektryka, elektroenergetyka lub pokrewny).
  •  Dobra znajomość obsługi programu AutoCAD.
  • Komunikatywność, motywacja, odpowiedzialność i zdolność do poszukiwania nowych rozwiązań.
  • Dobra organizacja pracy, dokładność I terminowość.
  • Samodzielność działania oraz nastawienie na realizację celów.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Pracę jednozmianową.
  •  Udział w projektach wykorzystujących najnowsze rozwiązania techniczne.
  • Szansę zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju kompetencji (do upr. projektowych i wykonawczych).
  • Wynagrodzenie w systemie motywacyjnym, uzależnione również od wyników pracy.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach.
  •  Pakiet Socjalny ( dodatki finansowe na święta, dofinansowanie wypoczynku).
  • Dofinansowanie karty Multisport.