Inżynier elektronik

Praca
Kraków
nie podano

Jesteśmy wielbicielami energetycznej niezależności i pasjonatami najnowszych rozwiązań technologicznych, które wykorzystujemy do maksimum w swoich projektach, tym samym wyznaczając nową jakość w branży elektroniki użytkowej. Głównie tworzymy urządzenia związane z magazynowaniem energii, takie jak baterie do laptopów, power banki, zasilacze UPS, czy ładowarki USB. Zapraszamy do aplikowania na stanowisko Inżyniera Elektronika osoby, które potrafią projektować, testować i opiniować układy elektroniczne. Inżynier Elektronik w naszej firmie będzie miał realny wpływ na konstrukcję i jakość naszych produktów oraz możliwość czynnego uczestnictwa w twórczym procesie powstawania produktów.

Do głównych obowiązków należeć będą:

  • projektowanie obwodów PCB do urządzeń typu power bank i innych związanych z technologią li-ion
  • symulacje i testowanie układów elektronicznych
  • opracowywanie plików i dokumentacji na potrzeby produkcji
  • wykonywanie testów prototypów, tworzenie raportów z testów

Od idealnego Kandydata oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • mile widziane wykształcenie wyższe (kierunki: elektronika, automatyka, mechatronika lub pokrewne)
  • umiejętności projektowania układów elektronicznych oraz obwodów drukowanych
  • dobrej, praktycznej znajomości elektroniki analogowej i cyfrowej
  • umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej oraz komunikację z wykonawcami zagranicznymi
  • zdolności szybkiego uczenia się
  • samodzielności w działaniu

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub współpracę w oparciu o umowę zlecenie w prężnie rozwijającej się marce Green Cell, w pełnym wymiarze godzin
  • wyzwania, ciekawe zadania, szeroki wachlarz technologii
  • możliwość udziału w zaawansowanych technologicznie projektach i szansę szybkiego wykazania swoich umiejętności
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • unikalną atmosferę i komfortowe warunki pracy
  • prywatną opiekę medyczną,multisport, ubezpieczenie na życie
  • super biuro na ul.Kalwaryjskiej w Krakowie 🙂
  • niesamowitych ludzi w zespole
  • pyszną kawę 🙂
angielskiInżynieriaElektrotechnikaumowa o pracę
Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz