Inżynier ds. Testów

Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 czerwca 2020. Sprawdź aktualne oferty.
Praca
nie podano
Rekrutacja zdalna
Wrocław

Nasza sekcja testów:

  • składa się z 15 testerów oprogramowania z doświadczeniem od kilku do kilkunastu lat
  • w zespole występują role (Analityk Testów, Inżynier ds. Testów)
  • zakres kompetencji obejmuje: zarządzanie testami, testy integracyjne, testy funkcjonalne,
  • weryfikacja charakterystyk jakościowych (wydajność, bezpieczeństwo), automatyzacja
  • testów UI
  • zespoły znajdują się dwóch lokalizacjach: Wrocław, Kraków

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za cały proces testów w rozproszonej architekturze kilku aplikacji
  • (planowanie i wykonywanie zakresu testów, identyfikacja ryzyka) dla naszego klienta z branży e-commerce)
  • współpraca z zespołem projektowym, wielkość zespołu 6-10 osób
  • rozwijanie i utrzymywanie testów automatycznych UI
  • współpraca z klientem przy rozwoju i utrzymaniu projektu

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w testowaniu aplikacji webowych min. 2 lata
  • umiejętność i chęć rozwoju automatyzacji testów UI (Java, JavaScript)
  • rozumienie procesu testowego i jego elementów
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • rozumienie technologii webowych (HTML, CSS, JavaScript)
  • posługiwanie się systemem kontroli wersji GIT
  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • spostrzegawczość, dokładność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów,
  • odpowiedzialność
  • znajomość języka angielskiego, poziom B2

Dodatkowymi atutami będą:

  • umiejętność wykonywania testów niefunkcjonalnych (wydajność, bezpieczeństwo)
  • znajomość produktów: Magento, Mule ESB
  • rozumienie automatyzacji testów integracyjnych (Selenium, Rest-Assured)
  • praca w projektach zwinnych (Agile/Scrum)
  • znajomość ciągłej integracji (CI), GIT, Jenkins