BWI Poland Technologies
Kraków Inżynieria
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 marca 2020. Zobacz aktualne

Inżynier ds. Produktu z językiem francuskim

BWI Poland Technologies Kraków
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Zadania:

  • Konstruowanie amortyzatorów hydraulicznych do pojazdów samochodowych
  • Współpraca z klientem (producentem samochodów) i konstruktorami zawieszeń w zakresie definiowania specyfikacji wyrobu
  • Realizacja projektu (od opracowania koncepcji do wdrożenia do produkcji) zgodnie z założonym harmonogramem
  • Planowanie i nadzór nad realizacją analitycznej i eksperymentalnej weryfikacji produktu
  • Planowanie i nadzór nad budową prototypów
  • Nadzór nad zmianami inżynierskimi w aspekcie kontroli dokumentacji technicznej, specyfikacji materiałowych, itp.

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka francuskiego
  • Tytuł magistra inżyniera lub inżyniera mechanika
  • Znajomość teorii inżynierskich i zasad projektowania urządzeń mechanicznych
  • Wysoki poziom umiejętności analitycznych
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole i pod presją czasu
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów inżynierskich
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dyspozycyjność (możliwe podróże służbowe)
  • Praktyczna znajomość procesów produkcyjnych
  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szeroki wachlarz szkoleń (dofinansowanie nauki, studia podyplomowe, konferencje branżowe, certyfikacje)
  • Zajęcia językowe (angielski, niemiecki, francuski)
  • Dodatkowy urlop okolicznościowy oraz stażowy
  • Opiekę medyczną dla pracownika i członków najbliższej rodziny
  • Różnorodny pakiet socjalny (Multisport, bony świąteczne)
  • Wsparcie pracowników w trudnych sytuacjach życiowych (możliwość uzyskania pożyczki pracowniczej na korzystnych warunkach)
  • Eventy specjalne (Dni Promocji Zdrowia, Dni Bezpiecznej Jazdy)
  • Przyjazna atmosfera pracy (najwyżej oceniany wskaźnik w wew. wynikach badań satysfakcji pracowników)
  • Dostęp do najnowszych technologii branży automotive
  • Ciekawe podróże służbowe

W CV Prosimy o załączenie klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji (w CV i/lub w liście motywacyjnym) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę BWI Poland Technologies sp. z o.o.(na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO).”

Aby wziąć udział w przyszłym procesach rekrutacyjnych prowadzonych do naszej firmy, prosimy o umieszczenie dodatkowo poniższego zapisu:

“Ponadto wyrażam zgodę na zachowanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez lub na rzecz administratora danych.”