Budimex
Nowy Dwór Mazowiecki Budownictwo / Architektura
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 września 2023. Zobacz aktualne

Inżynier budowy (Roboty Ziemne)

Budimex Nowy Dwór Mazowiecki
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

BUDIMEX SA

jesteśmy jedną z największych grup budowlanych w Polsce oferującą usługi w sektorach infrastruktury: drogowej, kolejowej, lotniskowej, budownictwa kubaturowego, energetycznego, przemysłowego i ekologicznego.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

w lokalizacjach:

Polkowice/ Suchowola/ Lębork/ Nowy Dwór Mazowiecki

Twoje przyszłe zadania:

  • przygotowywanie przedmiarów robót,‎
  • przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom,
  • prowadzenie dystrybucji dokumentacji,‎
  • nadzór nad operatorami oraz sprzętem,
  • sporządzanie wniosków materiałowych.

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia techniczne lub wyższego budowlanego,
  • mile widziane doświadczenie w pracach ziemnych,
  • chęć rozwoju w obszarze infrastrukturalnym,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • szkolenia przygotowujące do roli samodzielnego specjalisty
  • atrakcyjny system premiowy,
  • opiekę medyczną w Medicover i Medicover Stomatologia,
  • ubezpieczenie na życie w Allianz,
  • dodatkowy dzień urlopu w urodziny lub imieniny,
  • system kafeteryjny- Mybenefit,
  • ciekawy program szkoleń technicznych oraz miękkich
  • możliwość rozwoju w ramach struktur wewnętrznych.