Inżynier Baz Danych

Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 stycznia 2021. Sprawdź aktualne oferty.
Praca
nie podano
Kraków
JAKO LIDER TECHNOLOGICZNY OFERUJEMY:
  • pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwości rozwoju w największej Firmie w branży rejestracji domen i usług hostingowych
  • udział w budowaniu wartości Firmy
  • profesjonalny proces wdrożenia
  • stałe podnoszenie kompetencji poprzez rozwinięty system szkoleń
  • elastyczną formę i godziny współpracy
  • pakiet benefitów pracowniczych

  • PROFIL KANDYDATA:
  • dobra znajomość SQL
  • zdolność analitycznego myślenia
  • znajomość zagadnień dotyczących relacyjnego modelu danych
  • umiejętność modelowania danych w ramach RDBMS
  • doświadczenia z system bazodanowym PostgreSQL
  • znajomość co najmniej jednego języka skryptowego (np. PHP, Python)
  • znajomość systemu Linux ze szczególnym uwzględnieniem narzędzi do przetwarzania tekstu
  • Dodatkowym atutem będzie: znajomość GIT, SVN oraz doświadczenia z system bazodanowym MySQL

  • ZAKRES ZADAŃ I ODPOWIEDZIALNOŚCI:
  • modelowanie struktur danych
  • tworzenia i optymalizacji zapytań SQL oraz procedur składowanych
  • projektowanie i tworzenie procesów ETL
  • wsparcie techniczne zespołów programistycznych i pomoc przy optymalizacji zapytań
  • zarządzanie systemem bazodanowym PostgreSQL, MySQL
  • przygotowywanie raportów bazodanowych (ad-hoc, okresowych)
  • optymalizacja, diagnostyka i rozwiązywanie problemów
  • dbanie o jakość kodu/rozwiązań
  • przygotowanie dokumentacji technicznej
  • współpraca z zespołem

  • Aplikuj teraz