DANONE
Warszawa FMCG

Internal Control / Staż

Rekrutacja zdalna
DANONE Warszawa
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa o pracę

Stanowisko Stażysty w Zespole Kontroli Wewnętrznej w DANONE da Ci możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia we wszystkich procesach w organizacji. W ramach swoich zadań będziesz miał możliwość współpracy z innymi działami oraz ekspertami z dziedziny kontroli wewnętrznej. 

Jeśli jesteś osobą dociekliwą, lubisz wyciągać wnioski na podstawie danych i cenisz sobie współprace z innymi - dołącz do grona stażystów grupy spółek DANONE!

 

Na stanowisku Stażysty w zespole Kontroli Wewnętrznej, będziesz wspierał(a) zespół kontroli wewnętrznej w opiece nad procesami operacyjnymi i finansowymi, a ponad to będziesz:

 • Uczestniczyć w testach zgodności procesów ze standardami zarządzania ryzykiem grupy Danone
 • Dbać o kompletność i poprawność dokumentacji niezbędnej do prawidłowej oceny ryzyka
 • Miał okazję wesprzeć zespoły biznesowe we wdrożeniu standardów grupowych i optymalizacji procesów

A co najważniejsze - będziesz mieć okazję rozwijać się i realizować zróżnicowane i ciekawe zadania z obszaru Kontroli Wewnętrznej, będąc częścią zaangażowanego zespołu ekspertów w swojej dziedzinie!


O Tobie: 

Doskonale sprawdzisz się w tej roli, ponieważ:

 • Jesteś absolwentem studiów wyższych na kierunku finansowym/biznesowym lub pokrewnym
 • Posiadasz pierwsze doświadczenie zawodowe w obszarze audytu lub pokrewnych: finansów, rachunkowości, księgowości, analizy finansowej lub kontrolingu finansowego - warunek konieczny,
 • Bardzo dobrze posługujesz się programem MS Excel, mile widzane jest również doświadczenie w pracy z systemami SAP lub Navision
 • Komunikujesz się biegle w języku polskim i angielskim, 
 • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i potrafisz wyciągać wnioski, a przy tym jesteś osobą dokładną i skrupulatną,
 • Jesteś osobą komunikatywną i dobrze zorganizowaną,
 • Chcesz pogłębiać swoją wiedzę i doświadczenie w obszarze Kontroli Wewnętrznej.


O Nas:

DANONE to nie jest zwykła firma – jesteśmy grupą spółek i razem z Żywiec Zdrój i Nutricia realizujemy naszą misję, zgodnie z którą „niesiemy zdrowie tak wielu ludziom jak to możliwe”. 

Dołączając do programu stażowego DAN One w zespole Kontroli Wewnętrznej, będziesz aktywnie wspierać tę misję, pracując z zespołem doświadczonych specjalistów. Realizując codzienne zadania, będziesz mieć możliwość bliskiego poznania biznesu oraz ścisłej współpracy z działami kształtującymi go na co dzień.

Dowiedz się więcej o nas na www.danone.pl/kariera-w-danone/.

 

Oferujemy

Rozwój to u nas podstawa! Czy wiesz, że ponad 50% naszych stażystów zostaje z nami po skończeniu programu? 

Oferujemy Ci:

 • Umowę o pracę na okres 12 miesięcy, regularny feedback, który pomoże Ci rozwijać Twoje kompetencje w danym obszarze, dedykowana mapę szkoleń, elastyczne godziny pracy oraz comiesięczne, atrakcyjne wynagrodzenie,
 • Będziesz mieć dostęp do specjalnie stworzonego pakietu benefitów, m.in.: karty Multisport, dofinansowanie posiłków, zniżek dla pracowników, czy prywatnej opieki medycznej (wszystkie znajdziesz na: https://danone.pl/profesjonalisci/#benefity). 

 

Co dalej? 

Po kliknięciu w przycisk aplikuj założysz swój profil w systemie rekrutacyjnym poprzez dodanie CV, dzięki któremu zapoznamy się z Twoim doświadczeniem. Następnie z wybranymi kandydatami umówimy się na pierwszą, telefoniczną rozmowę rekrutacyjna, a w kolejnym etapie zaprosimy Cię na VIDEO-spotkanie z przełożonym.

 

Cenimy różnorodność w naszej organizacji. Oznacza to pełne i sprawiedliwe rozważenie wszystkich aplikacji bez zwracania uwagi na rasę, kolor skóry, religię, płeć, wiek, orientację seksualną, tożsamość płciową, pochodzenie narodowe czy niepełnosprawność.

Aplikuj teraz
Udostępnij stronę poprzez:

Podobne oferty

Junior Consultant/ Consultant - Financial Transformation
KPMG
3 lokalizacje
Nie podano