Cost Care Consulting
Zdalnie Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 sierpnia 2020. Zobacz aktualne

Inspektor BHP

Rekrutacja zdalna

Cost Care Consulting to jedna z czołowych firm konsultingowych w zakresie innowacyjnych rozwiązań BHP. Zajmujemy się kompleksowym doradztwem w zakresie audytu BHP oraz finansowaniem zidentyfikowanych obszarów w celu poprawy bezpieczeństwa pracy.

Chcesz zdobyć cenne doświadczenie i poznać pracę w firmie doradczej?

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Kontakt z klientem / działem BHP
  • Zbieranie dokumentacji BHP
  • Udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego.
  • Bieżące doradztwo z zakresu przepisów BHP
  • Analizowanie warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP
  • Opracowanie raportów
  • Współpraca z firmami świadczącymi usługi BHP

Dołącz do nas jeśli

  • jesteś studentem IV lub V roku kierunku BHP
  • praktycznie posługujesz się pakietem MS Office (w szczególności Excel),
  • cechuje ciebie dokładność i potrafisz analizować dokumenty BHP,
  • angażujesz się w wykonywane obowiązki
  • potrafisz efektywnie współpracować z innymi

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Cost Care Consulting sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji oraz weryfikacji moich kompetencji na potrzeby rekrutacji.