CCIG Group Sp. z o.o.
Katowice Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 marca 2024. Zobacz aktualne

Infolinia Techniczna - odbieranie połączeń

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencji zatrudnienia o nr. 27584, dla swojego Klienta CCIG Group poszukuje osób na stanowisko

Konsultanta ds. Obsługi Infolinii Technicznej.

Twoje zadania:

  • Udzielanie informacji w obszarze powierzonych kompetencji,
  • Odbieranie połączeń od klientów i pomoc w przypadku awarii, usterek, problemów technicznych,
  •  Informowanie o aktualnych produktach i usługach,
  • Obsługa wewnętrznych systemów,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek naszego Kontrahenta.

Będziesz idealnym kandydatem, jeśli:

  • Łatwo nawiązujesz kontakty- uważasz się za osobę komunikatywną,
  • Szybko się uczysz- sporo materiału w krótkim czasie to dla Ciebie pestka,
  • Jesteś osobą kreatywną- potrafisz szybko zareagować, nawet w trudnych sytuacjach,
  • Nie boisz się wyzwań- potrafisz wyznaczać cele i efektywnie je realizować,
  • Mile widziana dyspozycyjność do pracy ok. 25 h w tygodniu.

W zamian my oferujemy:

  • Stabilną pracę w biurze w centrum Katowic - 5 min od dworca,
  • 2 wypłaty w miesiącu- gwarantowaną podstawę + premię,
  • Elastyczny grafikw sam raz dla studentów dziennych lub zaocznych,
  • Możliwe przejście na pracę zdalną już po min. 50 godzinach za zgodą przełożonego,
  • Pomoc na każdym z etapów współpracy,
  • Możliwości rozwoju w strukturach firmy, jasną ścieżkę awansu,
  • Pracę w młodym zespole nastawionym na relację nie rywalizację,
  • Chill room, owocowe dni, kartę rabatową dla pracowników oraz liczne konkursy. :)

Nie czekaj, aplikuj i zdobądź pierwsze doświadczenie z CCIG Group! :) Dołącz do nas!