CCIG Group Sp. z o.o.
Wrocław Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 sierpnia 2022. Zobacz aktualne

Infolinia sprzedażowa - elastyczny grafik, wysokie premie

CCIG Group Sp. z o.o. Wrocław
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o nr. 27584, dla swojego Klienta CCIG Group poszukuje telefonicznych doradców klienta.

Czas na wolne i czas na pracę - z nami możesz połączyć odpoczynek z aktywnością zawodową.Szukamy osób dla których rozwój to element życia, które poszukują wyzwań i codziennie poszerzają swoje horyzonty.

Projekt:Infolinia Sprzedażowa(połączenia przychodzące).

Stanowisko:Telefoniczny Doradca Klienta.

Twoje zadania:

  • odbieranie połączeń przychodzących od klientów nowych i obecnych,
  • aktywna sprzedaż usług i produktów w tym doradzanie i odpowiadanie na pytania klientów,
  • raportowanie wyników swojej pracy,
  • dbanie o pozytywny wizerunek naszego Kontrahenta.

Nasze oczekiwania:

  • zaangażowanie, szybkość przyswajania wiedzy, chęci do pracy i zdobywania nowych doświadczeń,
  • dyspozycyjność min. 25 godzin w tygodniu - mile widziane godziny popołudniowe,
  • dodatkowo oczekujemy jednej pracującej soboty i niedzieli.

Oferta dla Ciebie:

  • wypłatę dwa razy w miesiącu,
  • rewelacyjny system premiowy i motywacyjny, które znacznie podniesie Twoje wynagrodzenie godzinowe,
  • grafik układany z tygodnia na tydzień,
  • profesjonalny pakiet wdrożeniowy zakończony Certyfikatem,
  • realne możliwości awansu i rozwoju w strukturach firmy,
  • pracę wśród młodego i energicznego zespołu, na pewno się w nim odnajdziesz.